SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa - proszę o rozpiskę tych supli

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2857
Witam wszystkich. Cwicze juz ok 2lat. Do tej pory mam za soba jeden cykl kreatyny hi -teca którą brałem juz z rok temu i postanowiłem znow zrobic sobie cykl. Dzis kupiłem sobie 445g Cell Pump, 300g Vitalmaxa, 150 tabsów Tauryny mega caps i 1,5kg Dextro juice Olimpu. Kolo w sklepie rozpisał mi tak:
Trening 3 razy w tygodniu w godzinach 17-18.
W dzien z treningiem:
Rano po przebudzeniu 2 miarki Cell pump + 1miarke dextro + 1 tauryne
Bezpośrednio po treningu 6g vitalmaca +2miarki Dextro + 1 tauryna
W dzien bez treningu:
rano po przebudzeiu 6g vitalmaxa + 1 miarka dextro + 1 tauryna
po ok 7-8h 2 miarki cell pump + 1 miarka dextro + 1 tauryna

do tego do kazdej porcji kreatyny 1tabletka b-complex i 1 tabletka Asparginu.

Dobrze będzie jak bede tak brał?? prosze o pomoc z gory dzieki...

Fiftararar -|||---------|||-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 332 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2857
Dzieki a wie ktos na co jest Aspargin ??

Fiftararar -|||---------|||-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30432
podobno wykazuje dzialanie anaboliczne, zwieksza wytrzymalosc, wplywa na lepsze wykorzystanie wolnych kwasow tluszczowych w procesie wytwarzania energii, zmniejsza zmeczenie poprzez zmniejszenie odkladania sie amoniaku w organizmie...to teoria. Sam nie stosuje wiec moze wypowie sie ktos kto ma doswiadczenia.

there's nothing but the rain

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
aspargin to magnez i potas, magnez m. in. bierze udział w budowie mięśni, wspomaga działanie kreatyny, współdziała w wytwarzaniu wraz z potasem glikogenu mięśniowego, ogólnie te dwa pierwiastki są również niezbędne do prawidłowej pracy układu nerwowego co również w jakimś stopniu wpływać może na rozwój masy i siły, niedobór ww. pierwiastków np. fatalnie wpływa na samopoczucie i bardzo trudno jest wogóle się zregenerować po wysiłku co właściwie wyklucza postępy czy to w fazie budowy masy, czy siły, czy wyrabianiu wytrzymałości.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
aspargin to magnez + potas

obniża ciśnienie, wzmacnia serce i likwiduje skurcze mięśni

EDIT: Apok lepiej Ci to wyjaśnił

Zmieniony przez - ziper69 w dniu 2005-03-29 21:04:18
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 151 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1322
Jarus wie co pisze:D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hmb w plynie

Następny temat

co wybrac

electro
Polecane artykuły