Witam. Trenuje od jakiegoś czsu (ok. rok) z przerwami, ale ostatnio postanowiłem wziąć się za siebie i zacząć trenować "na poważnie" proszę o pomoc przy stwożeniu planu treningowego na poszczególne dni. Trenuje w domu posiadam ławeczkę z regulacją konta nachylenia, sztangę, sztangę krótką (na biceps) oraz sztangietki. Czas pozwala mi wykorzystać wszystkie dni w tyg.
Co nie moze zabic to wzmocni
Krzysztof Piekarz