SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70
Tribbiani gdzie mozna kupic taki bilet OPEN?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28
nie kupisz takiego bileu trzeba byc dobrym ale trzeba sie zastanowic nad tym wojem bo nie bedziesz tam cale zycie a pozniej nalegalu do polski nie wrocisz i pracy sie juz legalnie nie znajdzie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
G**no prawda. Spokojnie mozesz kupic taki bilet, oferuja je we wiekszosci autokarowych firm przewozowych. Sam kiedys pytalem sie o taki bilet bodajrze w Orbisie i powiedzieli, ze nie ma problemu. Ale sprobuj w np. Intercars, ta firma jest tansza od Orbisu.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28
ale co to za bilet bo napewno nie da sie sie kupic wejsciowki do legii zeby sobie tam zapenic miejsca stalego, a najlepiej to jechac tam z osoba ktora tam jest i wszystko bedziue ok moze sie trafi na polaka wyzszej rangi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70
a skad ty wiesz na ile ja tam zamierzam zostac jesli sie wogole dostane bo jak juz to po 5 latach mozna niby przedluzyc kontrakt.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70
a tak wogole to sram na polskie prawo bo zawsze mozna zostac po legii we francji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5447
Bilet OPEN, to bilet autokarowy, a nie wejsciowka do Legii. To po prostu bilet w obie strony, ktory jest wazny przez kilka miesiecy, bardzo przydatny, tym bardziej ze jesli sie nie uda, to nie znasz daty swojego powrotu.

A po 5 latach faktycznie mozesz sie starac o francuskie obywatelstwo. Poza tym jesli nawet go nie dostaniesz i wrocisz do Polski, ale nie bedziesz sie chwalil swoja przygoda w Legii, to najprawdopodobniej nikt sie nie przyczepi, a po 10 latach wina sie przedawnia.

Pozdrawiam

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28
o i teraz za***iscie powiedziales ***ac polskie prawo a kontrakt sie podpisuje na 2 lata i sie przedluza no i to z kasa jest z kasa zwiazane bo odrazu nie mozna wykozystac ale to zalezy gdzie bo zakladaja konto a jak przedluzysz kontrakt to jest za***iscie masz cala kase do wykorzystania a tak to tylko na potrzeby bo wsumie to i tak sie nie siedzi na miescie tylko jestes na misjii a kaska sie mnozy w banku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70
a po 5 latach masz juz spory kapital a w polsce przez ten czas nie zarobil bys tego.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28
nigdy sie nie zrobi jak sie nie ma dobrej pracy a tam "legalnie" pracujesz w wojsku no i mozna cos pozniej rozkrecic chyba ze sie jest w jakiejs grupie na nielegalu ale u nas juz policja wylapiuje powoli i trzeba sie wycofac
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

electro
Polecane artykuły