Witam wszystkich, poradźcie mi jak najlepiej podzielić trening na 2 dni treningowe ( poniedziałek i środa, czas jednego treningu max 2h ). Praca i szkoła nie pozwala mi chodzić na razie częściej na siłke więc mój podział wygląda tak:
Poniedziałek
1. Klatka
2. Biceps
Środa
1. Barki.
2. Plecy
3. Triceps
Jeśli można to ułożyć jakoś lepiej to prosze o rady :)
Ogólnie program składa się z 3 ćwiczeń na każdą grupę mięsniową po 3-4 serie i 8-12 powtórzeń. Nogi pracują jak jeżdze na rowerze wieć na siłowni sobie je odpuszczam. Nie jestem kulturystą, nie ćwicze do zawodów a dla poprawy siły i sylwetki. Teraz mam 23 lata i wcześniej ćwiczyłem ze 4 lata ale miałem 2 lata przerwy i teraz wróciłem do treningów.
Poniedziałek
1. Klatka
2. Biceps
Środa
1. Barki.
2. Plecy
3. Triceps
Jeśli można to ułożyć jakoś lepiej to prosze o rady :)
Ogólnie program składa się z 3 ćwiczeń na każdą grupę mięsniową po 3-4 serie i 8-12 powtórzeń. Nogi pracują jak jeżdze na rowerze wieć na siłowni sobie je odpuszczam. Nie jestem kulturystą, nie ćwicze do zawodów a dla poprawy siły i sylwetki. Teraz mam 23 lata i wcześniej ćwiczyłem ze 4 lata ale miałem 2 lata przerwy i teraz wróciłem do treningów.
Krzysztof Piekarz
