Ćwicze juz 4 miesiace. Brałem napoczątku "3d protein" potem "massa XXL" z "BCAA system" potem "creatine micronized 200 mesh+tauryne", "dextroze" i "HMB". I co byscie mi poradzili teraz wziąc by lepiej złapac mase ciała ????
Za wszystkie odpowiedzi Dziex
Za wszystkie odpowiedzi Dziex
Krzysztof Piekarz


) że odżywki to tylko uzupełnienie diety i żeby zaczął od jej układania...