Mam 3,5 białka California Fitness 100% whey pro,4 kg Carbo Olimpu,kreatynę Prolab.Czy to dobre zestawienie ? w jakiej kolejności to wziąść ?
Życie jest za krótkie żeby być małym.http://www.sfd.pl/temat173465/ moje foto !
Ilość wyświetleń tematu: 1169
Życie jest za krótkie żeby być małym.http://www.sfd.pl/temat173465/ moje foto !
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
zalezy od diety
Budujesz mięśnie - http://www.sfd.pl/Robimy_mase_-_fakty_nie_mity_by_qaz-t173140.html
Redukujesz tkankę tłuszczową - http://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
Chcesz być zdrowy ? - http://www.sfd.pl/Równowaga_kwasowo-zasadowa-t344643.html
http://www.sfd.pl/Zdrowie_bez_tluszczu_nie_mozliwe!!!-t164189.html#post0
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły