SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

PePoNeNt ... wszystkiego naj !

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3583

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 21363
PePoNeNt byku Ty jeden - wszystkiego najlepszego !

Pozdro.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
Wszystkiego Najlepszego!!!

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5052 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 61437
najlepszego także odemnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12737
ja tam wiem co on chce PePo 50cm w bicu!!!! wszystkiego naj Mateuszu!!!

animal

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
najlepszego dawno go na sfd nie widzialem, na inso jest post z zyczeniami dla niego

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26131
i ode mnie tez wszystkiego najlepszego

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 24063
naj... i MASY duzej!!

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52825
MASE to on juz ma ale MASY nigdy za wiele


****a dlaczego teraz zawsze MASA pisze duzymi literaami??

Zmieniony przez - Zawodny w dniu 2005-02-11 19:40:30

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 24063
MASA bo MASA16

a tak w ogole to SPAMER

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1582 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20465
pepo wszystkiego naj... i 80lat

4-ro dniowe plany z priorytetami http://www.sfd.pl/temat233868/
coś o dysproporcjach http://www.sfd.pl/temat208374/
masz problem z techniką ćwiczeń kliknij w linka i czytaj http://www.sfd.pl/temat202268/
i tak w kółko.........

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6450 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Wszytkiego najlepszego

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam na nowym serwerze! :-)

Następny temat

Co z numerem skradzionego telefonu?

electro
Polecane artykuły