Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Temat troche odgrzewany, ale dopiero od wczoraj na naszej stronie http://www.tae-kwon-do.pl w dziale filmów mozna zobaczyć wideoklip z zawodów. Miłego oglądania.
Gizmo
Gizmo
"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
...
niby miało byc w styczniu ale przeniesione zostały na początek lutego
...
an czym polegaja takie mistrziostwa ?? Tymi parami ?? jak to wygląda mozecie cos napisać wiecej ??
Ziemia jest piekłem innej planety ...
...
LKSW "Dan" będzie.
Gizmo
Gizmo
"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
...
Siwencjusz: walki dwójek, albo inaczej doublematch, polegaja na tym, że rywalizują zespoły po 2 zawodników z tej samej kategorii wagowej. Jeden walczy, drugi w danej chwili odpoczywa. W czasie przerwania walki przez sędziego zawodnicy moga się wymienić. Punkty liczone są łącznie dla obydwu. Bardzo fajna i emocjonująca konkurencja.
Gizmo
Gizmo
"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
...
Fajna sprawa...zawsze jakas odmiana...Możliwe, że bedziemy(KSW SZCZECINEK, KS SPIDER ZŁOTÓW)
"Lepiej zużywać się niż rdzewieć"
...
Fragmenty z walk parami są na filmie z "Euro-Cup", który znajduje się na http://www.tae-kwon-do.pl
Gizmo
Gizmo
"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
...
Pierwsze MP w walkach parami zakończyły się. Ciekaw jestem, czy ktoś z Was był i napisze coś o swoich wrażeniach? Nam udało się wywalczyć 2 złota, 7 sreber i 1 brąz. Dwa finały (kadeci -48 kg) nasi zawodnicy rozegrali między sobą, i to jeszcze byli na tyle mili, że dwie ekipy naszego klubu równo podzieliły się złotymi medalami w dwóch formułach walki. Bardzo miło będziemy wspominać finały juniorów do 60 kg przeciw KSW Szczecinek i juniorów do 72 kg semi przeciw Orientowi Częstochowa - choć przegrane, to walki były zacięte, ciekawe i do końca wynik był wyrównany. Gwoździem programu był podwójny nokaut w walce o 3 miejsce w formule ciągłej w wykonaniu Łukasza "Śledzia" Staińskiego, który w połowie pierwszej rundy w ciagu zaledwie kilkudziesięciu sekund posłał na dechy technikami ręcznymi obu rywali i zapewnił zwycięstwo swemu zespółowi, rehabilitując się w ten sposób za wpadkę półfinałową, kiedy to moment "zaspania" kosztował go z kolei utratę cennych punktów...
Bardzo ładne były medale. Zawody dość liczne jak na zupełnie nową konkurencję - 120 dwuosobowych zespołów z 12 klubów. Poziom organizacyjny wg mnie nieco niższy w porównaniu do indywidualnych MP w Będzinie przed prawie rokiem. Przesunięcia walk, trochę drobnych wpadek było irytujących, choc z drugiej strony warto dodać, że zeszłoroczna impreza postawiła poprzeczkę bardzo wysoko. Poziom sportowy dość zróżnicowany - od walk bardzo ciekawych do typowej szamotaniny, której niestety sprzyjają obecne interpretacje sędziowskie. Największą wpadką regulaminową były dwurundowe (2 x 5 minut) finały, które spowodowały, że masę finałów skończyło się przed czasem na punkty ujemne, bo zawodnicy w ciągu 10 minut mieli aż nadto czasu na nazbieranie 9 ostrzeżeń. Z ludzi z którymi rozmawiałem, pomysł ten nie podobał się nikomu, są więc szanse, że coś się zmieni w kolejnych edycjach...
Bardzo fajny był pokaz wyskakanych ludzi z Capoeira Abada pod wodzą mestre Zinho, który jak przed rokiem pokazali wspaniałą sprawność. Były również pokazy jiu-jitsu i aikido, ale szczerze powiem - praktycznie ich nie zakodowałem, zmęczenie wzięło górę po dwóch dniach zmagań.
A na zdjęciu nasza ekipa z medalami...
Gizmo
"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing
- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
