Szacuny
0
Napisanych postów
25
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
238
ktos powie " zerknij w inne posty " tylko problem polega na tym ze nie mam dostepu do zadnego sprzetu a moj " biceps " ma az 20 cm obwodu na klate nie wyciskam wiecej niz 50 kg i chce cos tym zrobic i chcialbym cwiczenia w stylu szóstki weidera bo to wlasnie juz zaczalem cwiczyc
Szacuny
0
Napisanych postów
182
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2018
"nie mam dostepu do zadnego sprzetu a moj " biceps " ma az 20 cm obwodu na klate nie wyciskam wiecej niz 50 kg i chce cos tym zrobic i chcialbym cwiczenia w stylu szóstki weidera bo to wlasnie juz zaczalem cwiczyc"
Ladny galimatias:) Co ma a6w do klatki czy tam bicepsa? Jesli naprawde wyciskasz 50 kg przy 20 cm w bicepsie, to nie jest zle:) A powaznie jesli nie dysponujesz zadnym sprzetem to dla Ciebie jest trening domatora --> http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm
Zmieniony przez - teejay w dniu 2005-01-28 00:53:10
*** NOCTURNAL WATCHMAN - SFD BY NIGHT ***
"mam taki przyzad od dawna ćwiczyłem tym bicepsy i myslałem ze dobrze robie a teraz znalazłem
jakąś strone i pisza ze to jest do grzbietu" ---
http://www.sfd.pl/temat170363/