to be a masterpiece ...
sweet&hot honey honey
...
HEhe ostro sprzedaja chlopow
Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2005-01-23 00:59:30
Zmieniony przez - Life-tec w dniu 2005-01-23 00:59:30
Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849
http://www.sfd.pl/temat286418/ WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE
...
Poczułem się jak dziwka.......


The future is coming on......
>>> Doping Division Force Crew <<<
...
a to foto jest tez kolesia z forum hadesa sie zdaje
ma ksywke olimp
http://republika.pl/xmen293/amator3.jpg
ma ksywke olimp
http://republika.pl/xmen293/amator3.jpg
Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)
...
Ten frajer zakończył tamtą aukcje
ale wystawił taką samą tyle ,ze bez fotek juz
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40337005
ale wystawił taką samą tyle ,ze bez fotek juz
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=40337005
The future is coming on......
>>> Doping Division Force Crew <<<
...
w niecale 3 miechy 10 kg masy miesniowej czystej
jak dobry bardzo dobry sportowiec na rok maximum moze zdobyc 4kg czystej masy a normalny 2 kg .. wiedz jusz cos tu smierdzi jak ktos zna sie na rzeczy
ale ci tesh chlopie hamstwo odwalili 
jak dobry bardzo dobry sportowiec na rok maximum moze zdobyc 4kg czystej masy a normalny 2 kg .. wiedz jusz cos tu smierdzi jak ktos zna sie na rzeczy
ale ci tesh chlopie hamstwo odwalili 
...
...
Inko_Max - ja tez mialem taki przypadek.Pisalem do kolesia zeby te fotki usunal ale tamten nic jak slup.Tylko ze koles ktory to umiescil byl z Plocka !!! Moze jakby Ci co to umieszczaja pokazali swoje fotki za duza by mieli sprzedaz
DLa mnie to bez sensu i mija sie z celem.Pozdro
DLa mnie to bez sensu i mija sie z celem.Pozdro
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
