Witam mam małe pytanie czy mozna mieszać reactora pro 3(300 tabletek) ze zwykłą kretyną(250g) i jeśli tak to w jakich ilościach. mam juz za sobą duzo cykli kreatynowych i juz zbytnio na mnie nie działa chce uzyskać jak największy przyrost siły mój wiek 21lat i 88 kilo wagi mój staż na siłowni to 4 lata
Zmieniony przez - TDK 1 w dniu 2004-10-29 22:55:14
Zmieniony przez - TDK 1 w dniu 2004-10-29 22:55:31
Zmieniony przez - TDK 1 w dniu 2004-10-29 22:55:14
Zmieniony przez - TDK 1 w dniu 2004-10-29 22:55:31
Krzysztof Piekarz