Witam!
Chciałbym być troche szerszy w barach, ramionach, rzecz w tym, że nie mam czasu na siłownie, dlatego będe wdzięczny za podanie ćwiczeń które moge wykonywać w domu(do dyspozycji mam ekspander i drążek). Ćwicze prawie codziennie przed pójściem spać lub w wolnej chwili, więc wysiłek nie jest mi całkiem obcy(dziennie 100-200 pompek, 40-80 brzuszków, troche pomęczę się na drążku, i porozciągam sprężyny). Jesli ktoś zna jakieś sposoby, ćwiczenia wykonywalne bez sprzętu(lub za pomocą w.w.), które mogą sprawić, że będe szerszy(przynajmniej optyczie) w barach, ramionach to prosze o wskazówki, za wszelkie z góry jestem wdzięczny!
Chciałbym być troche szerszy w barach, ramionach, rzecz w tym, że nie mam czasu na siłownie, dlatego będe wdzięczny za podanie ćwiczeń które moge wykonywać w domu(do dyspozycji mam ekspander i drążek). Ćwicze prawie codziennie przed pójściem spać lub w wolnej chwili, więc wysiłek nie jest mi całkiem obcy(dziennie 100-200 pompek, 40-80 brzuszków, troche pomęczę się na drążku, i porozciągam sprężyny). Jesli ktoś zna jakieś sposoby, ćwiczenia wykonywalne bez sprzętu(lub za pomocą w.w.), które mogą sprawić, że będe szerszy(przynajmniej optyczie) w barach, ramionach to prosze o wskazówki, za wszelkie z góry jestem wdzięczny!
Krzysztof Piekarz
(placek z małeh litery , hehehe)