SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rozciąganie w trakcie czy po treningu ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 359
czy lepiej jest rozciągać się po treningu czy może daną grupę po jednej serii ćwiczeń lub po każdej grupie ??

były już dyskusje na ten temat alke nie uzyskałem odpowiedzi. :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
W trakcie zbedne . Po skonczonej grupie.

...
Napisał(a)
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 118 Napisanych postów 21032 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 208598
w trakcie mozesz tez

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
przed treningiem na rozgrzewce wykonuj lekki streching w przerwie między seriami tez sobie tam coś możesz robić a po treningu pelne rozciąganie ;)

wuder

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
po
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Po pierwsze co masz na mysli mowiac: rozciaganie?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 359
Mawashi chodzi mi o normalny streching każdej grupy mięśniowej. normalnie wykonywałem go po treningu siłowym. ale słyszałem i czytałem że np trenując klate dobrze jest rozciągać klate po każdej serii lekko a na koniec klaty pożądniej zamiast końcowego rozciągania. czy to ma jakiś cel ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Miedzy seriami lekkie rozciaganie miesni mozna zastosowac ale tylko zeby poprawic przeplyw krwi, ale bez przesady. Lekkie naciagniecie miesni i to wszystko. Natomiast typowy streching najlepiej po treningu, spełnia swoja role, a dodatkowo swietnie wycisza organizm po treningu silowym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2047
Możesz robić rozciągania w czasie trwania sesji. Najlepiej rób je po każdym ćwiczeniu, aby zwiększyć przepływ krwi i rozluźnić mięsień. Ale rób to delikatnie i nie szarp. Oczywiście w rozgrzewce też się rozciągasz.

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 241 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2047
To znacznie zwiększy wydajność twojego treningu.

http://www.sfd.pl/temat198140/  .Jeżeli jakoś Ci pomogłem kliknij w prawym rogu-->>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 367 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2175
polecam rozciąganie stopniowe w czasie po kazdej serii, da ci to wieksza swobode a na koncu treningu calkowite rozciaganie. taki strechong na bank przyniesie efekty! w czasie srii nie rob tylko tego na maxa ale delikatnie i stopniowo.

Mam najlepszego trenera na świecie!

Najważniejsze w życiu jest to, by nawet w pocie i łzach umieć pokonać własne słabosci i lęk przed nieznanym

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Coś dziwnego się ze mną dzieje .....brak palenia w mięśniach

Następny temat

Co tu jest nie tak...? Prosze o pomoc kogos kto sie na tym zna.

electro
Polecane artykuły