Witam.
Po dłuższym czasie znów zacząłem treningi na siłowni.
Kończe właśnie drugi miesiąc ćwiczeń ogólnorozwojowych, niebawem zacznę treningi dedykowane.
Chciałbym zrzucuć pare kg. Przy wzroście 180 ważę ok.95kg, wiek 26 lat.
Myślę o suplementach, ale nie wiem jakie powinienem stosować. Myślałem o HMB ale słyszałem że efekty są marne, a koszty spore.
Generalnie chciałbym schudnąć i raczej uwydatnić rzeźbę.
Może ktoś potrafi mi doradzić. Trenuję 3x w tygodniu, prace mam typowo "za biurkiem".
Jaka dieta, jakie suplementy?
Pozdrawiam,
Tomek
Po dłuższym czasie znów zacząłem treningi na siłowni.
Kończe właśnie drugi miesiąc ćwiczeń ogólnorozwojowych, niebawem zacznę treningi dedykowane.
Chciałbym zrzucuć pare kg. Przy wzroście 180 ważę ok.95kg, wiek 26 lat.
Myślę o suplementach, ale nie wiem jakie powinienem stosować. Myślałem o HMB ale słyszałem że efekty są marne, a koszty spore.
Generalnie chciałbym schudnąć i raczej uwydatnić rzeźbę.
Może ktoś potrafi mi doradzić. Trenuję 3x w tygodniu, prace mam typowo "za biurkiem".
Jaka dieta, jakie suplementy?
Pozdrawiam,
Tomek
Krzysztof Piekarz

