Mam 17 lat, wzrost - 170cm, waga - 60kg... Cwiczylem na silowni przez jakies pol roku. Chcialbym zaczac ponownie cwiczyc, ale jak narazie w zaciszu domowym, ulozylem sobie taki trening i trzymam sie go jak narazie:
Poniedzialek - brzuszki (5x25)
Wtorek - przerwa
Sroda - Pompki - na 3 krzeslach (4x20), klasyczne (3x20), pod katem z nogami na krzesle (3x20)
Czwartek - przerwa
Piatek - podciaganie normalne (5x10) i podciaganie, ale z glowa przed drazkiem, a nie jak w normalnych za, chyba wiecie o co mi chodzi :P (5x10)
Jak myslicie, czy taki trening jest dobry? Prosze o jakies sugestie... :)
Poniedzialek - brzuszki (5x25)
Wtorek - przerwa
Sroda - Pompki - na 3 krzeslach (4x20), klasyczne (3x20), pod katem z nogami na krzesle (3x20)
Czwartek - przerwa
Piatek - podciaganie normalne (5x10) i podciaganie, ale z glowa przed drazkiem, a nie jak w normalnych za, chyba wiecie o co mi chodzi :P (5x10)
Jak myslicie, czy taki trening jest dobry? Prosze o jakies sugestie... :)
Krzysztof Piekarz
