Jestem przeciwinikiem koksów i drogich odżywek. Rolmlecz staonowi świetne uzupełnienie diety, ale teraz chce kupić coś innego. Zastanawiam sie nad tym metabolonem

Duży LOLEK
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Duży LOLEK
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
teraz znowu mam problem ze 100 na late w tej chwili biore 99 i nie idzie mi wiecej chyba sobie znowu przerwe zrobie i bedzie gites 