Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Jakie odżywy oprócz fenuplastu dają za***istą masę???
np. amino anabole hiteca są dobre? ktoś wcinał może???
piszcie o najlepszych produktach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witaj,
po pierwsze porządna dieta, po drugie odpowiedni trening i regeneracja, po trzecie dopiero suplementy, a z nich praktycznie jeden - kreatyna.
Pozdro Dareckyy