SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W jakim mleku odżywy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
No właśnie ,najlepiej jakie wykorzystywać mleko do mięszania odżywek iałkowych ,gainerów (chodzi o procent tłuszczu) .Ja zawsze popijam mlekiem 2% ,czy taka zawartość nie zmniejszy drastyczne przyswajalności tej odżywy ??

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Wlasnie jak z ta laktoza znaczy czy duzo wiecej jest jej w mleku 2% tl. niz w takim 0% tł.???

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
Jak najbardziej 0.5% Tłuszczu zależy cio chyba na czystej masie mięśniowej a nie tłuszczowej , więc jak najbardziej 0.5% tłuszczu.

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl

=======================================
Dumny styl pijanego mistrza siwy obok zielonego liścia
=======================================
Członek Mafi 7 Wspaniałych

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11706
Oczywiscie zgadzam się 0,5% rulezz

'Deine Grösse macht mich klein'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
W diecie na masę musi być także trochę tłuszczu ,ale i tak niw odpowiedzieliście na moje pytanie czy takie mleko może mieć wpływ na przyswajalność odżywki ?

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 255 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4530
taaa to samo co SzoHo18 & taran - 0,5%

a co do drugiego pytania -
hmm... mnie sie zdaje ze to nie ma zabradzo duzego znaczenia czy piszjesz 0,5% 'laciate', 'mlekovite' czy 'krasule' ich sklady sa na tyle podobneze nie ma to wiekszego wplywu na przyswajalnosc, pewnie jaksi tam jest ale marginalnie maly.


<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

<<< SOGOW MI NIE TRZEBA JUZ MAM ICH DUZO
- WEJDZIE NA http://www.pajacyk.pl LEPIJ >>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
tluszcz utrudnia wchlanianie sie bialka z tego co wiem wiec najlepiej wlasnie w 0.5. Ale nie jestem w 100% pewien co do tego.

text roku:
Nie smiejcie sie.Zdecydowalem sie na pierwszy cykl w zyciu, problem w tym ze niewiem jak sie wbija igle, przed chwial zrobilem sobie zasztryk ale igly nie moge wyjąc, siedzi tak mocno jak sruba, boli jak**** siedze juz tak 20 minut i nie moge wyjąc jej bo boli jak sam skurvysyn.
Pomocy bo nie wyrobie, matka wróci z roboty, igla w dupe za***ią mnie...

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1613
najlepiej 0.5 tłuszczu, ale przy białku albo gainerku to dużej różnicy nie robi w porównaniu z 2%, a miałem kumpli którzy kreatynę tłustym mlekiem chcieli popijać.

"Nie ma wielkiego czynu, który nie powstałby z wielkiego marzenia"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
no .5 ale tam 1.5 tez moze byc . Natomiast nie uzywaj .0 % bo bedziesz cierpial




GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona
"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"
member - mafia.suple.hardcor.pl
Lame_Hunters.Sq
.:ZASMACHA:.

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ze ten tłuszcz jest mniej wazny, skoro decydujesz sie mieszać na mleku szukaj raczej mleka o niskiej zawartości laktozy lub mieszaj z wodą

członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1487
Tylko pamiętaj, żeby nie spożywać kreatyny z mlekiem

Zbieram sogi :)

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Mogłeś mi to powiedzieć wcześniej zanim zrobiłem te cztery cykle

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

na rower

Następny temat

Przepisy na OVO

WHEY premium