Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam , szukalem na forum i nie moge znalezc , ma ktos cos takeigo , jesli tak prosilbym o namiary lub wyslanie na maila .
Chodzi mi o arkusz w excelu , ktory liczy za nas obciazenie do kazdego minicyklu , po podaniu jedynie Ciezaru maxymalnego , Dzieki
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Nie chce zakladac nowego posta ,ale interesuje mnie to , ze robiac powiedzmy ostatni trening 15 na prostej lawce zrobie 15x60 , i zaczynajac 10tki , zaczne od 10x55 , a wiec od mniejszej ilosci i ciezaru i powtorzen , czy tak ma napewno byc ?
Szacuny
52
Napisanych postów
4559
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
42829
fidelloz, moze tak byc to sie nazywa zigzac, najwazniejsze jest to aby ciezar na 3 treningu w danym minicyklu był wiekszy (albo chociasz równy) maxowi z poprzedniego minicyklu.