Szacuny
0
Napisanych postów
47
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
350
Wlasnie zaczynam powoli cykl na mase i mam maly problem polegajacy na tym ze zawsze po zrobienu cwiczen na barzuch czyli 2 lub 3 razy w tygodniu skacze sobie z 30 min na skakance taki trening aerobowy na wakacje fajnie zezbi ale co sadzicie o tym podczas robienia cyklu na mase prosze waz o odpowiedz
Szacuny
3
Napisanych postów
313
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
5038
Jedno z drugi sie nie laczy..Masa miesniowa to jest masa miesniowa a tluszcz to tluszcz.Nic nowego nie powiem.Poprostu spalisz sobie troche tluszczu no i rzezba sie polepszy..
Szacuny
5
Napisanych postów
84
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
581
A ja myśle że podczs cyklu na mase nie powinno się zbytnio przesadzać z ćwiczeniami aerobowymi.
Np 3 razy w tygodniu aero będzie wskazane, ale żeby codziennie podczas robienia masy - raczej nie.