SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gainer, bialko - co jeszcze kupic ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2150
kupiłem sobie 3 kilo gainera i kilo białeczka mam zamiar robic cykl na mase mozecie doradzic co dokupic do tego zeby były lepsze efekty
z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
podaj jakieś info o sobie!

przede wszystkim Twój staż

a dieta jest? jak nie to ulóż sobie ją w pierwszej kolejności!
...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
10 kg gainera... i ze 2 kg białka

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 225 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6273
jaki masz starz? jak juz troche ćwiczysz i masz pojęcie to kreatyna. Diete masz?

Pozdro

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2150
toznaczy trenyje jusz prawie rok mam wzrost 174 i 70 kilo wagi diete jako taką posiadam a kreatyny narazie niechce wole jeszcze troche poczekac to hyba wszystko
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
brawo!!!
jedna z nielicznych osób,której nie spieszy sie z kreatyną
sog za rozsądek
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2150
dzieki za soga ale moze mi cos doradzic co dozucic do mojego zestawu :) jak jusz wspominałem chce przybrac na masie i co bedzie najlepsze do mojego zestawu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
kup tak:
mass xxl
carbo
jakies białeczko - moze byc sp80 olimpa albo wpc treca
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2150
mozesz mi powiedziec poco mi doradzasz kupic białko skoro jusz 1 posiadam :P w sumie niewiem co to jest mass xxl(czy jakos)jesli to jest gainer to tesz posiadam tylko chodzi mi co dotego dołączyć
a carbo kupie :D i czy jeszcze moze cos jest zeby połączyc bo mam zamiar tak to brac

rano ze sniadaniem gainer
zaraz po siłowni gainer
i przed snem białko

niech ktos mi powie czy tak bedzie dobze i jak jeszcze brac carbo do tego
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki na mase miesniową

Następny temat

cell pump pytanie!!

electro
Polecane artykuły