SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odzywki na mase miesniową

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czytam to forum od dwoch dni i juz mi sie tu bardzo podoba
no więc chcialbym przybrac na masie i sile ale bez zbytniego zwiekszania tkanki tluszczowej. trenuje 9 miesiecy. 3 razy w tygodniu mam treningi oszepu co uzupelniam 1 treningiem na silowni 1 basenem plus dwa razy w tygodniu tajski boks.Mam do dyspozycji 150 zl. waze 75kg mam 182wzrostu i dosyc latwo przybieram na tluszczu. Diete mam 140-150gr bialka.
aha i trener mi powiedzial bym sie narazie wstrzymal z kreatyną....
dzieki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1160
na mase jest gainer, ale po nim troche tluszczyku moze byc...albo izolacik białka- po nim tluszczyku bedzie mniej, albo nawet w ogole jesli masz dobra diete

The Force is my ally.
IRONMAN-TRIATHLON.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2650 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66285
masz bardzo duzo treningow, jesli dajesz na nich z siebie wszytko to nie ma szans na przybranie na masie, 3 z nich musialy by byc typowo techniczne a nie wytrzyamałościowe. Kup dobrego gainera, moze byc monster mass, super whey gainer, albo gainer2. Oczywiscie w najwiekszych pudełkach 4500-5000g.

Tylko głupcy nie mylą sie nigdy - Sokrates.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A jak to brac?

Następny temat

Gainer, bialko - co jeszcze kupic ?

WHEY premium