SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak to zrobić??

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1185

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2569
Czesc. Cwicze na siłowni od 2 lat ale nie robiłem nigdy nóg. Ccę teraz zacząć ale ćwicze na mase a nie chcę mieć dużych nóg(wolę szczupłe i podrzeźbione) i wąłsnie nie wiem jak to pogodzić z jedzeniem które będe jadł w tym okresie masowym. Może poprostu robić więcej powtużeń na nogi??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Masuj nogi.. jak widzę takich spinających się półkulturystów z nóżkami jak zapałki to aż mi ich żal...

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2569
i nikt więcej nie odpowie na moje pytanie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1907 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35840
ciezko jest pogodzic rzezbe z masa, a w zasadzie jest to prawie niewykonalne,

mozesz robic aeroby na nogi a reszta normalnie masowo, ale wtedy bedzie ci trudno utrzymac odpowiednia ilosc kalorii bo aeroby sporo zurzywają.

drugie rozwiazanie to odpuscic na razie nogi i zaczac cwiczyc dobiero w cyklu na rezbe - ale nie polecam

aha napisz jakie masz uda bo w profilu nie ma,

ja osobiscie zgadzam sie z opinia saib'a i wole harmonijna budowe - duze łapy, duza klatka, szerokie plecy, duze uda - wszystko tak jak powinno byc nic nie psuje tak efektu jak dysproporcje, ale kazdy ma inne cele

pozdrawiam

Zmieniony przez - Herman2003 w dniu 2004-09-29 13:18:26

http://www.sfd.pl/-t301411.html
http://www.sfd.pl/search.asp <--odpowiedź na wszystkie Twoje pytania
http://www.sfd.pl/temat195089/  <--najlepszy program antyspamowy
<<< AKCJA "STOP SPAMOWI NA SFD.PL" - PRZYŁĄCZ SIĘ!!! >>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7029
A ty myślisz, że jak zaczniesz ćwiczyć nogi to odrazu będziesz miał 70 w udzie ?? Nie bądź śmieszny, jak będziesz normalnie na mase ćwiczył nogi tylko mniej intensywnie to nic sie nie stanie, a już napewno nie będziesz miał wielkich nóg... Rób 2 ćwiczenie na 4głowe np. Przysiady i prostowanie siedząc, 1 na 2głowe -uginanie leżąc i na łydki wspięcia i tyle... A jak dojdziesz do w miare normalnego rozmiaru nóg to możesz wyrzucić 1 ćwiczenie z 4głowych i będzie spoko...
Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 184 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2569
a jeżeli będe robił więcej serii i powturzeń to co sie stanie??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7029
Nic będziesz miał intensywniejszy trening nóg... Ja Ci proponuje :
Prostowanie w siadzie 4x12
Przysiady ze sztangą 15<12<10=10
Uginanie leżąc 12<10<8=8
Wspięcia 15<12<10=10
Przy połączeniu grup :

Klata+tric+brzuch
Plecy+bic+przedramie
Nogi+barki+brzuch

I będzie dobrze
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase

Następny temat

Pytanie do "armageddonu - ogromne ramiona"

electro
Polecane artykuły