Kupiłem taki zestaw, moge liczyć na jakieś sensowne przyrosty? Ćwicze 8mc.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
mam obydwa wiec ci nie powiem co bym wybrał
poza tym jestem wielkim fanem inozyny
300 kaps starczy na 20-30 dni
poza tym jestem wielkim fanem inozyny
300 kaps starczy na 20-30 dni
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
Jak Damixxx.
A liczc to zawze mozna na cos .... tylko pytanie... na co ?
A liczc to zawze mozna na cos .... tylko pytanie... na co ?

Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl
...
nie może być
wy***ałeś sporo kasy praktycznie na mało towaru
jak ktoś bedzie chcial to ci to rozpisze.
wy***ałeś sporo kasy praktycznie na mało towaru
jak ktoś bedzie chcial to ci to rozpisze.DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
Czarny ale musi ktos chciec
A wracajac do tematu : Sredni ten zestaw
trzeba bylo zapytac zanim zakupiles :-/
A wracajac do tematu : Sredni ten zestaw
trzeba bylo zapytac zanim zakupiles :-/===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________
...
zdecydowanie zamiast tego bym kupił Reaktor Pro 3 300 kaps Treca + gainer + glutamine T6 tez trec.
btw mam już reaktor3 pro w domu
btw mam już reaktor3 pro w domu

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
...
jak juz kupiles to bierz, ale kupe kasy w bloto wywaliles mogles za to kupic 3 razy lepszy zestaw.
...
coto jest ten reaktor pro3?? oco chodzi z "rozpisywaniem" Jaki według was zestaw jest de best?
...
DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz