SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Olimp Top Mass vs. Profi Whey Mass

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Prosze o wyjasnienie roznic miedzy:
Olimp Top Mass - Profi Whey Mass
Wiem ze wystepuja niewielkie roznice w ilosciach bialka. A co poza tym?
Ktory polecacie (zakladajac ze mam odpowiednia diete) i dlaczego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dokładnie Czarny.A co do tematu - kieruj się ceną.
Misio wyjasnił kwestie stosowania bulków.
Pozdro.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
wybierz ten,który bardziej nadaje sie do(uzupełnienia)twojej diety.proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Damixxx napisz cos wiecej o roznicach bo ja oprocz ilosci bialka to widze roznice tylko jedna - cene!
Poprawcie mnie jezeli cos istotnego umknelo mojej uwadze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
olimp top mass ma w składzie białko jaja i białko serwatki.
Profi whey mass wpc i wpi.

Ja bym wybrał top mass /choć jest droższy/

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Hm... trohe mnie zaskoczyles....
Myslalem ze wpc i wpi sa lepsze od "białka jaja i białka serwatki".
Dzieki za opinie.
Ktos jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
oczywiście!!
osobiście polecam Profi Whey Mass... używam go od czasu jak wyszedł :) fajne proporcje... tak się do niego przyzwyczaiłem, ze teraz jak mam Monster Massa to dokupiłem jeszcze profi

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Jeszcze jedna sprawa - nie bardzo rozumiem dlaczego na forum piszecie ze te dwa bulki sa wskzane dla osob ktore maja tendencje do tycia (zamiast gainerkow). Przeciez jezeli ktos spozywa duze ilosci wegli a oprocz tego bieze jeszcze np. Top Mass to i tak moze lapnac troche tkanki tluszczowej i oczywiscie na odwrot - mozna jesc malo wegli i nawet majac tendencje do tycia brac np SWG400 i nie kolekcjonowac tkanki tluszczowej.
Zle kombinuje?
Mozecie mi to jakos wyjasnic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
a gdzie masz wypowiedź, że dla osoby ze skłonnościami do łapania tłuszczu ktoś poleca bulka czy gainera???

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Willhelm moze troszeczke zle to sformuowalem. Chodzi mi o to ze przeczytalem kilka postow w ktorych ludzie pisza ze jezeli masz tendencje do otluszczania (ja to rozumie jako np. wolna przemiane materi) to powinienes przedlozyc bulka nad geinerka dlatego ze bulk tak nie otluszcza.
Chcesz przykladow?
Prosze bardzo - przeczytaj tego posta (druga wypowiedz Danone) https://www.sfd.pl/temat88453/ 
lub tego https://www.sfd.pl/temat30375/ (komentarz Sonbatego)
Znalazlem jeszcze wiele innych podobnych wypowiedzi ale nie chce mi sie ich teraz szukac, chyba ze bardzo chcesz.... )
I co ty na to?
Pokrecilem cos?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bulk ma wiecej białkam które nie otłuszcza, a mniej wegli - ktore otlusczają - z tym że zachowuje tą samo ilość kalorii co zwykły gainer 15-20% a przecież o kalorie w diecie sie zawsze rozchodzi?..

wiec jeżeli "tłuscioch" nie ma wyboru i musi kupic gainer to wiadomo że ten z mniejsza iloscia wegli go mniej otlusci - ważne żeby dostarczył wartościowych kalorii

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ogólnie rzecz biorąc ani gainer ani bulk nie są wskazane dla osoby mającej skłonności do łapania tłuszczu... te produkty są stworzone z myślą o ludziach szczupłych dla których zwiększenie choćby najmniejszej ilości masy jest problemem...
dla otłuszczających się przy utrzymaniu diety pomocne będzie samo białko a nie mieszanina białek, węglowodanów i jeszcze oleju MCT...

Willhelm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dokupić, czy wystarczy?

Następny temat

Kreatyna - KIEDY?!

WHEY premium