SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Żołnierz zawodowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 122597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710
Ale te osoby to startowały z zewnątrz? A co z tymi którzy są nadterminowi teraz (uczestnicy misji w Iraku). Wiesz może coś wiecej na ten temat?

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1087
arodevil jezeli masz dojscia popytaj sie co z osobami z zewnatrz, kotre sa z
innych formacji (obecnie rezerwisci)jakie szanse maja itp.
dzieki

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
było sporo osób (rezerwistów) z innych jednostek które się zakwalifikowały - głównymi kryteriami były :dobrze zdany wf ,oraz to na jakim stanowisku ktoś służył w poprzedniej jednostce ,tak by mniej więcej pokrywało się to z etatem w Bielsku ..wiem że ludzie którzy służyli w Lublińcu przeszli
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 121 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 477
oczywiscie mile widziane sa osoby z dobra kondycja ale wieksze ma szanse dostac sie ktos kto zna jezyki obce kumpel mi mowil ze nadterminowym zostaje sie 1 rok a puzniej dostaje sie mozliwosc przejscia do zawodowej porawcie mnie jezeli sie myle bo nie jestem tego pewien

i zeslal mnie pan na ziemie bym sial zamet i zniszczenie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1087
Z tymi językami to Kozak akurat za dużo to nie daje, o tym o czym mówimy teraz. Bo my obecnie mówimy o zawodowych szer. st.szer bądź podoficerach zawodowych, nie mowie jednak ze nie jest to bez znaczenia. A co do nadterminówki to najczęściej zostaje się nadterminowym od razu na 2 lata (na tyle podpisujesz od razu) a od koniec tej „umowy” w zależności od jednostki nie podpisują z tobą żadnej innej umowy (biorą innego żołnierza na nadtermit/im to wychodzi najtaniej bo jako nadterminowy nie masz takich praw jak zawodowy) , podpisują na kolejny 1 rok bądź 2 lata lub przechodzisz na żołnierza kontraktowego. Ale na pełnego zawodowego nie jest się tak łatwo dostać.
POZDRAWIAM

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz wszyscy maja byc na kontraktach nawet oficerowie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 314
Od 1 lipca jest tylko służba zawodowa (no i zasadnicza), nie ma nadterminowej i kontraktowej i przechodzenia z jednej do drugiej.
Każdy żołnierz zaw. od st.szer. wzwyż podpisuje kontrakt na czas określony na pełnienie służby zaw. ogólnie oraz na danym stanowisku też na czas określony.

Prymusi szkół oficerskich (PSZ chyba też) w nagrodę dostaną kontrakty bezterminowe.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 710
No właśnie przez to, że wprowadzili korpus szeregowych zawodowych wszystkich tych nadterminowych i kontraktowych zmieniają na zawodowych. Bo wolą przyjąć osoby które już tam służa niż rezerwistów z "ulicy". No oczywiście jak masz ojca/wujka wysoko postawionego to wszystko się da załatwić. Będe próbował za niedługo składać papiery na zawodowego ( o ile przysłali już moje papiery w Wrocka po egzaminach do WSO). Miałem już próbować wcześniej ale z pi**ą pod okiem mógłbym nie wzbudzić ich zaufania

"Śmierć jednej osoby to tragedia, miliona osób to tylko statystyka" J.Stalin

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2452
fakty byłych zołnierzy :
(przed przyjazdem jakiegos waznego oszołoma)
malowanie wyschnietej trawy na zielono
zdejmowanie jesienią pozostałych liści na drzewach
malowanie duzych kamieni na biało - pod spodem tez miały być pomalowane
alejka brzozowa (wycinka drzew w lesie i wstawianie ich w jednostce na 3 dni)
wypełnianie spoin w budynkach z cegły pasta do zebów
i szereg innych bardzo rozsądnych rzeczy

disco - everybody klaszczą

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1087
alek81gdy dziekujemy ci. Ale wiekszosc osob ktora chce isc do woja na zawodowego to wlasnie przezylo juz te malowanie traw i inne bardzo madre zadania.

Bądź czujny, abyś nie zaprzepaścił okazji albo nie zaofiarował jej twojemu przeciwnikowi.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mata

Następny temat

Roleta - 4-krotny mistrz świata w bjj wkrótce w Polsce!!!

electro
Polecane artykuły