Witam.
A więc, jestem człowiekiem który chciałby rozpocząć przygode z kulturystyką i zależy mi na nabraniu siły oraz masy. Teraz mam pytanie, jakie odżywki powinienem stosować i jakie ćwiczenia aby uzyskać te elementy w jak najkrótszym czasie?? mam 190 cm wzrostu i waże 55 kg
pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
A więc, jestem człowiekiem który chciałby rozpocząć przygode z kulturystyką i zależy mi na nabraniu siły oraz masy. Teraz mam pytanie, jakie odżywki powinienem stosować i jakie ćwiczenia aby uzyskać te elementy w jak najkrótszym czasie?? mam 190 cm wzrostu i waże 55 kg
pozdrawiam i dziękuje za odpowiedzi
Krzysztof Piekarz
na wstepie ci pewnie napisza ze dieta to podstawa bleble..
