Szacuny
36
Napisanych postów
13181
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
86307
Cześć , mam do was taka prośbę odnośnie treningu na "Motyle" najszersze grzbietu. Prosiłbym o mocy plan na ich rozwinięcie.Prosze o dokładnie rozpisanie ile ćwiczeń, ile seri i ile razy w tygodniu. Mam 17 lat, ćwicze od 2 lat , 185 cm wzrostu , waga 94
Szacuny
36
Napisanych postów
13181
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
86307
f***master mam dostep tylko do wolnych ciezarow (lawka prosta , skosna) sztangi , sztangielki , modlitewnik) , niestety drazka nie mam:( a co do planu to malo co sie przykladalem do tej parti miesniowe:(
Szacuny
3
Napisanych postów
119
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
2112
Wejdz Atlas tam znajdziesz wszystko! http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 2 Podstawowe cwiczenia na ta partie to:
-podciaganie sztangi w opadzie
-podciaganie hantla w opadzie(jednoracz)druga reka oparta o laweczke
Najlepiej raz w tyg.zreszta tak jak inne partie.I nie zapomni o innych rejonach grzbietu!
Im wiecej pracy na siłowni tym mnie pracy w boju...
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
podciąganie sztangi w opadzie jest jednym z najlepszych ćwiczeń na motyle/3-4 serie po 12-8powt./ i niestety muszę cię zmartwić bo bez drążka albo wyciągu najszerszego niestety nie rozwiniesz, jakbyś coś z tym wymyślił to na drążku rób 3-4 serie xmax. ilość powt/12-8 najlepiej/, wg. mnie dwa razy w tygodniu w twoim przypadku, choć dla niektórych i raz w tygodniu wystarcza i to musisz już sam sprawdzić pamiętaj tylko że oprzy ćwiczeniu raz w tygodniu musisz zwiększyć objętość treningu!