SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wysylanie wiadomosci przez sfd.pl

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13128
Witam, mam taki problem, od momentu jak zalozylem skrzynke na sfd ( z powodu powiadomien ) i niemoge wysylac maili - odbieram je, ale z wyslka jest problem. Na outlooku pisze ze serwer odrzucil adres nadwacy ????
Moze mi ktos pomoc ????
{POZDRO}

26 weeker...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2893 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17953
no ja też nie potrafie, nawet jak zaznacze, że serwer wymaga autoryzacji czy coś takiego

"Czekasz na swoją szansę, ale nikt ci jej nie da
Dopóki nic nie zrobisz i sam sobie będziesz schlebiał"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
trzeba zaznaczyć że serwer wymaga uwierzytelnienia i w poczcie przychodzącej i wychodzącej SMTP i POP3 wpisać samo sfd.pl . Mi działa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
mi tez nie dziala
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Accounts -> properties -> servers -> zaznaczyć my server requires authentication -> wejść w settings -> Log on using - wpisać cały adres, włącznie z @sfd.pl ;) hasła nie trzeba, jeśli lubi się wklepywać z każdym razem <imgs src="../../buziaki/3.gif" align=middle>
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
mi nie działa wysyłanie bo cały czas sie mnei pyta o hasło i portal- czy cos takiego, dlatego jak wysyłam to musze przełeczac na inne konto, bo nawet jak wpisze dane z sfd, to znowu mnie o to samo pyta.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 84647
Jesli odbieracie poczte przez Outlook to wybierzcie Narzedzia / Konta / Wlasciwosci / Serwery i na dole zaznaczcie "serwer wymaga uwierzytelnienia"
Wyzej juz brutus o tym pisal, a to jest taka dokladniejsza instrukcja. Musi dzialac.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
mam to zaznaczone, ale i tak wysłac nie moge

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 104474
kermit jak pyta o hasło i portal to wpisz [email protected] i swoje hasło.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
mój błąd

Pozdrawiam

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka Kont

Następny temat

Do Mateo- BAAAARDZO PILNE !!!!!!!!

electro
Polecane artykuły