SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pasja ktora pomoze mi wyjsc z choroby

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3422
hey mam do was pytanie czy sa jakies formy ruchu ktore pomoga mi sie rozluznic i poprawia stan mojego ciala i figury... od kilkunastu miesiecy choruje na bulimie z ktorej staram sie wyjsc i zaczac normalnie funkcjonowac... choroba ta ma u mnie podloze psychiczne tragiczna smierc taty jutro 09.09. jest pierwsz rocznica smierci... problemy finansowe reta na 4 osoby ja mama i moje mlodsze rodzenstwo wynosila 600zl teraz dostaniemy troche wiecej na szkole... moja matura i egzaminy na studia smierc jednej babci i choroba drugiej... wszystko to stalo sie w przeciagu roku... DOSTALAM NAWET NERWICE I DEPRESJE NASZCZESCIE JUZ WYSZLAM Z TEGO... kilka dni temu przyznalam sie mojemu chlopakowi o mojej bulimi i pomoze mi wyjsc z tego... wiem iz musze w cos sie wkrecic cos co sprawi ze bede szczesliwa i odprezona Szukam jakiegos sportu (taniego!!!) w ktorym sie wyrzyje ale i sie odpreze... czy mozecie mi polecic jakis sport cwiczenia co by mogly mi pomuc, jestem na dobrej drodze by byc zdrowa...

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8219
- taniec (szczególnie współczesny, bo opiera się na naturalnej anatomii ciała, m.in. przyjemnym rozciąganiu ciała w przestrzeni)
- pilates
- metody Alexandra i Feldenkraisa

Na pewno pomogą, bo są to ćwiczenia rozluźniające, lub tak skonstruowane, aby być jak najbardziej w zgodzie z budową człowieka, nie naciągać ani nie nadwyrężać mięśni czy ścięgien.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
O kurcze, twój problem jest bardzo złorzony i skomplikowany. Kondolecje dla rodziny. Wiem jak to jest czekać na maturę, sam mam w tym roku i nerwówka jest. Co do sportu jaki ci mogę zaproponować, to może bieganie, pływanie, jakieś gry zespołowe. Zawsze jest się fajnie powygłupiać.

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-09-08 09:09:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 693 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2345
:( Trudno znaleźć taki spor bez eksperymentowania, bo każdemu co innego odpowiada....a eksperymenty to niestety pieniądze... Co mi przychodzi do głowy:

- wbrew pozorom szkoły i "miejskie" ośrodki sportowe mają czasami ciekawą ofertę m.in. gry zespołowe (cały wachlarz), taniec, aerobiki wszelakie, SKS'y (czyli gramy w co chcemy), siłownie....zależy od miasta i ośrodka/szkoły
- bieganie
- pływanie
- skakanka
- jazda na rolkach (wcale nie muszą być drogie)
- rekreacyjna jazda na rowerze (w promocji trafiają się rowery, które nawet cross-country wytrzymają)

W sumie tyle to już powiedział Ronni...może masz jakieś preferencje, które chciałabyś uwzględnić?

Zireael deith blath caerme...there will be a day, there will be...

Rytm mojego życia wyznacza miarowy stukot skakanki i kropel potu na betonie - there will be a day, there will be

Traenen auf den auf die Stange eingeklemmte Haenden...meine Haenden?

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3422
zastanawiam sie nad bieganiem... to rowniez pomoglo by mi utrzymac niezla kondycje hmm ale co z zima? do biegania mam swietne warunki wiec chyba sprubuje eh mam nadzieje ze mi sie spodoba DZIEKUJE ZA WASZA POMOC

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1002 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19653
Polecam gry zespołowe.

Ja grając w piłkę nożną na 3-4 godziny zapomniam jak się nazywam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Lepiej zacznij od truchtów Nieprzemenczaj się na początku, bo to cie może zniechęcić, spokojnie, z czasem coraz lepiej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4027
hej, jesli myslisz o bieganiu a nigdy wczesniej nie biegalas polecam forum http://www.bieganie.pl/ tam jest troche rad dla poczatkujacych. Poczatki sa zawsze dosc trudne i warto poczytac aby sie po pierwszych kilku dniach biegania nie zniechecic pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 261 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3422
wlasnie wrucilam z biegania a raczej truchtu na przemian z marszem zajelo mi to okolo 20min troche mnie gardlo boli mimo iz wdychalam nosem i miejwiecej w polowie drogi zaczela mnie bolec glowa... i jeszcze troche pobolewa... nie bylo tak zle patrzac na to ze nie spalm pol nocy a dzis jest pierwsza rocznica smierci taty i siostra(mlodsza) jedzie za 2h do szpitala na 3dni na operacje bo od kilku dni krwawilo jej ucho i strasznie bolalo okazalo sie za ma jakis polip i usi miec to wyciete pod narkoza ...

http://niunias.ownlog.com/ moj blog z dieta zbilansowana i treningiem ;) musza byc efekty!!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 13308
Kobieto, nad tobą chyba ciąży jakieś fatum

Zmieniony przez - Roni_IFK w dniu 2004-09-09 09:30:18
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42829
mozze zacznij tai- chi na początek cwiczyć

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52114 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
:(
Niunia tylko się nie poddawaj, nie rzucaj też biegania po pierwszym razie - spróbuj pobiegać jeszcze kilka razy, zacznij od 10-15 min. i stopniowo zwiększaj. Bieganie jest cudowne na doły i doliny... W zeszłym roku codziennie biegałam po 2 godziny, gdziekolwiek i dokądkolwiek, naprawdę można zapomnieć o wszystkim...
W zimę trzeba się dobrze ubierać i chronićdrogi oddechowe ;) ale to nie uniemożliwia biegania :)
Jaśli Ci nie podpasuje, po tygodniu przed wyjściem pobiegać będziesz czuła niechęć, spróbuj innych form aktywności, najlepiej grupowych... nie wszystkie one są drogie, można znaleźć czasem zajęcia w mniejszych klubach czy klubikach osiedlowych na całkiem niezłym poziomie
Pozdrawiam!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy to dobre śniadanie??

Następny temat

>> Dieta na mase do oceny waszej !!!!

electro
Polecane artykuły