SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ILE KUPIĆ KREATYNY>>>??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2210
Witam mam pytanie ile mam kupic kreatyny (g)??? 250g 500g moze 1000g?? i jesli kupie to ile jej brac 10 g dziennie w dni treningowe i 5g w dni nietreningowe wystarczy??? aha i nakoniec z jakiej formy najlepiej kupic...moze American Muscle..??

POZDRAWIAM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
ale mowisz o kreatynie w proszku?

Vitalmax 500gr starczy moze byc Trec

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
wystarczy 250/300g
bierz 5g dziennie

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2210
chodzi mi o kretke w proszku...z Amercinam Muscle nie polecacie..???

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
sa leprze i tansze

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
kiedys mialem okazje skosztowac jakas odzywke tej firmy -> powiem ci ze syfiasta w smaku
na temat tej kreatyny sie nie wypowiadam bo nie slyszalem aby ktos to bral

wybierz ta co ci polecil szocho -> podobna cena co amer.muscle , a przynajmniej sprawdzona

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 266 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2210
oki jak mowicie ze Vitalmax jest dobry to biore ja....

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bierz minimum 10g w każdy dzień... mamy tyle dobrych kreatyn na rynku a tu zawsze albo słowo "American-ska" albo najtańsza chyba z Chin -dwie niepojęte dle mnie skrajności...???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 17159
mowisz o vitalmaxie? wiekszosc supli odzywek jest produkowana w chinach a vitalmax jest dobry i nie drogi mozesz przy wiekszej kasie kupi Ultimate

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 45412
5g mono/dz. wystarczy
10g wymyslili sobie producenci aby wiecej sprzedac towaru

Zmieniony przez - xxxxxl w dniu 2004-08-14 22:13:23

>>>unreal definition<<<

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

faza podtrzymania

Następny temat

Cykl na mase

Shoty
Polecane artykuły