SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile kreatyny kupic ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam pytanie mam zamiar brać kreatyne najlepiej przez 25 dni bo mam dwie stódniówki tydzień po tygodniu. :) chyba że przy kreatynie nie przeszkarza picie. ile mam kupić po ile jeść. mam 180 wzrostu i 65 kg wagi. z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
Na razie nic nie kupuj- poczytaj o odżywianiu (dieta)- carbo i białku.
Poćwicz porządnie parę miesięcy (a jeśli już tyle trenowałeś- kup gainera.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
co do picia i kreatyny to słyszałem róźne historie-ostatnia jest taka że kola tankował i brał kreatyne i podobno miała wtedy jeszcze większego kopa.......sam nie wiem............a co do pytania jaką chcesz brać to może vitalmax,albo universala albo cellpump biogenixa(weź wiekszy bo wtedy jest samakowy) lub kreatyna doriana ( dużo tu o niej słyszałem że jest ponownie na rynku,ma powalającą cene w stosunku do jakości no i jest poprostu dobra.........).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
25 dni za malo na cykl

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokupić jakąś odżywkę albo coś do tej kreatyny?? żeby były lepsze efekty??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
na cykl musisz miec conajmniej 300g kretki dokup se carbo i dobrze by bylo dorzucic zma

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale jak picie (oczywiście tylko 2 razy) nie przeszkadza to mogę 6 tygodni brać. no i co moge domieszać do tej kreatynki na dobre efekty tak żeby cykl się zmieścił do 200zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest carbo i zma (początkujący) i ile tego i na co to jest głównie siłe czy mase? dzięki jeśli się ktoś pofatyguje odpisać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Maku zaczniesz cykl, później trochę stracisz wypracowanej masy, potem znowu odbudujesz więc nie ma się czym martwić, cykl zrób i go kontynuuj cały czas, do cyklu dodaj carbo albo jeszcze lepiej gainera bo uzupełni twoją dietę, zma też możesz ale kasy ci chyba nie styknie/zma pomaga dość wyraźnie zwiększając szybkość regeneracji ogólnej i przyczynia się do lepszego działania kreatyny/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
zma to jest cynk + magnez + wit b6 bardzo dobra rzecz na regeneracje
a z carbo pijesz kretke

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy jak do kreatyny, carbo i zma dorzuce jakąś odżywkę białkową albo węglowodanową nabiorę więcej siły i masy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
<yes> jeszcze dobrą dietkee to na samych masówkach bys ładnie przybrał ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Hi-Tec Protein do dobre białko?

Następny temat

L-Karnityna , Dobra czy nie?????

WHEY premium