SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

L-Karnityna , Dobra czy nie?????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka!!
Mam kilka pytanek, jeżeli możecie to pomórzcie...
A więc chodzę już od jakiegoś czasu na siłownie
( 3* w tygodniu), wykonuje ćwiczenia zazwyczaj czysto siłowe, czyli ze sporym jak dla mnie ciężarem przy maksymalnej ilości powtórzeń
Z ćwiczeń aerobowych tylko brzuszki... nie stosuje żadnej diety, od jakieś czasu zacząłem zastanawiać się nad L-karnityną, bardzo dużo dobrego słyszałem o tym preparacie
i z tąd Generalnie mam kilka pytań :
1. Czy stosowanie L-karnityny , przy takim doborze ćwiczeń ( czyli siłowych)przyniesie jakiś skutek? ( chodzi mi tu o przyrost wydolności ,no i co za tym idzie rozwój sylwetki)
2. Czy można przy niej spożywać alkohol ?, ( nie mam tu na myśli nadużywania ;)
3. Czy po odstawieniu tego preparatu , może nastąpić gwałtowny spadek wydolności , lub inne niepokojące rzeczy ?
4. Czy ma to jakieś skutki uboczne ? ( wiem ze to witamina , ale pytam na wszelki wypadek)
5. Od jakiego stężenia najlepiej zacząć.>?
6. Czy różnica jest znacząca przy miesięcznym treningu z L-karnityną, a takim samym bez...??
7. Ile powinien trwać taki cykl zażywania tego preparatu ?

Z góry dzieki za wszystkie uwagi i głosy!!
Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi l-karnityna nie pomogła, lepiej zainwestuj w odżywke białkową, jeżeli masz zamiar robic rzeźbę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oki thx:), ale byłbym wdzieczny za bardziej wylewne wypowiedzi , no i jezeli to mozliwe za próbe odpowiedzi na moje pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
nie kupuj l-karnityny to wogole nie dziala.kup se lepiej jakiegos fat burnera np z treca termo fat...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom i nie wiele się praktycznie wyjaśniło :(, Mam prośbę spróbujcie odpowiedzieć na moje pytania
Z wszystkie głosy i uwagi z góry dzięki !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
1. Czy stosowanie L-karnityny , przy takim doborze ćwiczeń ( czyli siłowych)przyniesie jakiś skutek? ( chodzi mi tu o przyrost wydolności ,no i co za tym idzie rozwój sylwetki) NIE

2. Czy można przy niej spożywać alkohol ?, ( nie mam tu na myśli nadużywania ;) TAK

3. Czy po odstawieniu tego preparatu , może nastąpić gwałtowny spadek wydolności , lub inne niepokojące rzeczy ? NIE

4. Czy ma to jakieś skutki uboczne ? ( wiem ze to witamina , ale pytam na wszelki wypadek) NIE

5. Od jakiego stężenia najlepiej zacząć.>? OBOJETNE

6. Czy różnica jest znacząca przy miesięcznym treningu z L-karnityną, a takim samym bez...?? NIE

7. Ile powinien trwać taki cykl zażywania tego preparatu ? OBOJETNE
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kreatyny kupic ?

Następny temat

Kreatyna+bialko tylko jakie ??

WHEY premium