witam
jestem nowy uzytkownikiem forum, ale przeczytalem juz wiele postow, co sklonilo mnie do modyfikacji treningu.
cwicze od dwoch lat, z czego rok na silowni
chce przybrac na masie, mierz ok 180cm waga 72kg
w zasadzie dwa lata ciwcze podobnie... jedyna odmiana polegala na zamianie jakiego cwiczenia....
cwiczylem ok 5 raz w tyg
wygldalo to tak ze wykonywalem przy kazdym cwiczeniu 4 serie po 8 powtorzen 3 powtorzenia w gore, jedno w dol, tj np wyciskanie sztangi na lawce prostej - I seria 45kg, II 55kg, III 70kg, IV 50kg
jesli chodzi o rozklad cwiczen to laczylem dobrze odpowiednie partie a cwiczen wykonywalem tyle ile nalezy
efekty mojego treningu sa srednio zadowalajace (jak na te 2 lata) chociaz przybralem jakies 14? kg
zaczalem sie teraz zastanawiac nad planami podawanymi na forum... czy ten standart tez do mnie pasuje?? i jak rozumiec progresje 12/10/8.... czy to sa 3 serie po kolejno, 12, 10, 8 powtorzen?? jak dobrac ciezar (np wyciskanie na prostej lawce )przy takiej progresji ??
jestem nowy uzytkownikiem forum, ale przeczytalem juz wiele postow, co sklonilo mnie do modyfikacji treningu.
cwicze od dwoch lat, z czego rok na silowni
chce przybrac na masie, mierz ok 180cm waga 72kg
w zasadzie dwa lata ciwcze podobnie... jedyna odmiana polegala na zamianie jakiego cwiczenia....
cwiczylem ok 5 raz w tyg
wygldalo to tak ze wykonywalem przy kazdym cwiczeniu 4 serie po 8 powtorzen 3 powtorzenia w gore, jedno w dol, tj np wyciskanie sztangi na lawce prostej - I seria 45kg, II 55kg, III 70kg, IV 50kg
jesli chodzi o rozklad cwiczen to laczylem dobrze odpowiednie partie a cwiczen wykonywalem tyle ile nalezy
efekty mojego treningu sa srednio zadowalajace (jak na te 2 lata) chociaz przybralem jakies 14? kg
zaczalem sie teraz zastanawiac nad planami podawanymi na forum... czy ten standart tez do mnie pasuje?? i jak rozumiec progresje 12/10/8.... czy to sa 3 serie po kolejno, 12, 10, 8 powtorzen?? jak dobrac ciezar (np wyciskanie na prostej lawce )przy takiej progresji ??
Krzysztof Piekarz

jesli bedzie trzeba