Szacuny
4
Napisanych postów
163
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1376
cze!!chce cwiczyc na mase ale chce sie pozbyc tluszczu z brzucha i chce sie dowiedziec czy moge zazywac jakegos spalacza tluszczu tylko przed brzuszkami??a w dni co cwicze to normalnie cwiczyc??czy moze cwiczyc na mase i brac spalacza to co to da o ile cos da??jakiego spalacza polecacie??dzieki!!
Szacuny
0
Napisanych postów
36
Wiek
39 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
916
Nie da sie spalic tylko tluszczu z brzucha tluszcz spala sie z calego ciala do tego potrzebna jest dieta + aeroby chcac masy musisz najpierw ulozyc odpowiednia diete a to niestety gryzie sie z rzezba oczywiscie jesli chcesz proponuje kupic fat burnera lub thermala pro ( najpierw radze poczytac troche o tym ) i do tego dorzucic rowerek mozesz osiagnac swoj cel ale bedzie to o wiele trudniejsze niz cwiczylbyc normalnie na rzezbe pozdro