SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak brać l-Karnityne i fat burner-pomocy??????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17192
Kupiłem sobie l-karnityne i fat burner firmy trec. Na opakowaniu jest napisane(w tabletkach)aby brać to około 45 minut przed treningiem(po 2 tabletki suma=4 :).Ale nie wiem czy mam to brać przed siłownią, czy przed aerobami które robie zaraz po treningu na siłowni(na siłowni ćwicze 1,5 godziny). A więc czy mam brać to w trakcie ćwiczeń na siłowni czy przed nimi 45 minut. Z góry dziękuje za rady!!!

da saga continous

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17192
widze że odpowiedzi nie dostane wszyscy mnie mają gdzieś..........

da saga continous

...
Napisał(a)
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36062
Masz jakieś kompleksy????? Nikt tu nie siedzi 24h/dobę.... bierz przed siłownią, zresztą nie ma to wiekszego znaczenia bo najprawdopodobniej wpływ tychże "spalaczy" jest tak znikomy, że niezauważalny

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 112308
do autora:
post na ten sam temat umieszczony pierwotnie w treningu, a przeniesiony nastepnie tootaj, celowo skasowalam -> doobel

dokoop sobie melisy do tych spalaczy, bo cos nerwowy i niecierpliwy jestes

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17192
Grasik sorry za te dwa posty. Wezme tą melise a do tego brom(też na uspokojenie) ale ciągle prosze o rady. Nara

da saga continous

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1492 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9859
..przed siłownią i między posiłkami

...>>>>>>>>> ..The Olny Dead Have Been The End Of War..<<<<<<<<<...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
jw

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO LEPSZE I JAK TO DZIAŁA??CLA CZY THERMO FAT BURNER

Następny temat

JAKĄ BRAĆ ODŻYWKĘ????

electro
Polecane artykuły