Szacuny
7
Napisanych postów
1260
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
17192
Kupiłem sobie l-karnityne i fat burner firmy trec. Na opakowaniu jest napisane(w tabletkach)aby brać to około 45 minut przed treningiem(po 2 tabletki suma=4 :).Ale nie wiem czy mam to brać przed siłownią, czy przed aerobami które robie zaraz po treningu na siłowni(na siłowni ćwicze 1,5 godziny). A więc czy mam brać to w trakcie ćwiczeń na siłowni czy przed nimi 45 minut. Z góry dziękuje za rady!!!
Szacuny
58
Napisanych postów
10634
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
36062
Masz jakieś kompleksy????? Nikt tu nie siedzi 24h/dobę.... bierz przed siłownią, zresztą nie ma to wiekszego znaczenia bo najprawdopodobniej wpływ tychże "spalaczy" jest tak znikomy, że niezauważalny