SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trenig na siłe

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i kiedy mam chodzić na siłownie, w dni w które nie chodze na karate? Bo nie wiem, czy dałbym rade jednego dnia iść i na siłownie i na karate.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
ćwiczenia masz tu opisane w atlasie http://www.kulturystyka.pl/atlas/  wszystkie ćwiczonka fajnie opisane i gify do tego dołaczone

a jesli chodzi o to kiedy co , było chyba napisałem , ale może japomniałem a wiec tak

pisałes że masz w poniedziałki środy i piatki karate , a ja napisałem że we wtorek i sobote możesz sobie zrobic ten trening

jakby cos jeszcze ci było trzeba to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to o te ćwiczenia chodzi?:
Wiosłowanie w opadzie- http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#13
Wyciskanie na płaskiej - http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#1
Przysiady - http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#4
Nie moge jednak znaleźć wyciskania żołnierskiego :(
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 233 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4378
zolnierskie masz tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm#1
pisze w nawiasie

irek

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wiras
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
tzn. mała wzmianka , wiosłowanie ma byc bez ławki tylko w normalnym pochyle na ugiętych nogach , ruch podobny ale bez ławki [ gif. 4 ]

a nogi ze sztanga a nie suwnica to jest gif 1.

żołnierskie pokazał kolega wyżej

jakby co to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy te przysiady i wiosłowanie nie nadwyrężają kręgosłupa? Mam z nim lekkie problemy (skolioza).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
no to to zmienia całą postac rzeczy , szkoda rze nie powiedziałes na początku , w takim razie , wyciskanie na płaskiej pozostaw tak jak jest , wiosłowanie zrób na ławce tak jak pisałeś wcześniej , zamiast przysiadów zrób wyciskanie nogami na suwnicy [ tak prawde mówiąc to ten twój wybór pierwszy czyli przysiady na suwnicy był o wiele bardziej obciażający i nadwyrężający dla kręgosłupa niż normalne przysiady ] , wyciskanie zołnierskie , zastąp wyciskaniemi siedząc zza karku [ najlepiej jak byś to robił na ławce z oparciem , tak żebyś sie mógł oprzeć - ale nie nachylając do tyłu , tylko zachowując kąt 90 stopni , wyprostowany itd.

to chyba tyle

jakby co to pytaj

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko jest jeden problem, bo jesli miales na mysli mówiąc o wyciskaniu nóg na suwnicy http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#l5 , to nie mam takiego przyżądu na siłowni (jest ona dość uboga w sprzęt). Pisząc o wyciskaniemu siedząc zza karku chodziło Ci o http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#14 ? Bowiem nie widze w atlasie żadnego innego wyciskania siedząc.
BTW: Czy będąc na siłowni powinienem ćwiczyć tylko to co podałeś, czy moge sobie dorzuć też coś tak o?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1972 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8170
nie miałem na mysli ćwiczenie "7.WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE):" i w szczególności gif 7a z linku http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#l5
jesli chodzi o wyciskanie zza karku , to jest to ćwiczenie na barki a nie na klatke i chodziło mi o to ćwiczenie "2.Wyciskanie sztangi zza głowy(**):" w szczególności gif 4 z linku http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm

co do innych ćwiczeń to skup sie na tych 4 , jak zrobisz je uczciwie to w zupełności wystarczą na przećwiczenie całego ciała , poza tym jak cos dołożysz to biorac pod uwage 2 razy siłownie i 3 razy karate to się zaj...esz a delikatnie mówiąc przetrenujesz , dlatego skup sie tylko na tych co ci napisałem

jakby co to pytaj

narqua

To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa a aeroby

Następny temat

<REGENERACJA>

electro
Polecane artykuły