Aha i kiedy mam chodzić na siłownie, w dni w które nie chodze na karate? Bo nie wiem, czy dałbym rade jednego dnia iść i na siłownie i na karate.
...
ćwiczenia masz tu opisane w atlasie http://www.kulturystyka.pl/atlas/ wszystkie ćwiczonka fajnie opisane i gify do tego dołaczone
a jesli chodzi o to kiedy co , było chyba napisałem , ale może japomniałem
a wiec tak
pisałes że masz w poniedziałki środy i piatki karate , a ja napisałem że we wtorek i sobote możesz sobie zrobic ten trening
jakby cos jeszcze ci było trzeba to pytaj
narqua
a jesli chodzi o to kiedy co , było chyba napisałem , ale może japomniałem
a wiec tak
pisałes że masz w poniedziałki środy i piatki karate , a ja napisałem że we wtorek i sobote możesz sobie zrobic ten trening
jakby cos jeszcze ci było trzeba to pytaj
narqua
To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/
...
Czy to o te ćwiczenia chodzi?:
Wiosłowanie w opadzie- http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#13
Wyciskanie na płaskiej - http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#1
Przysiady - http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#4
Nie moge jednak znaleźć wyciskania żołnierskiego :(
Wiosłowanie w opadzie- http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#13
Wyciskanie na płaskiej - http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#1
Przysiady - http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#4
Nie moge jednak znaleźć wyciskania żołnierskiego :(
...
zolnierskie masz tutaj http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm#1
pisze w nawiasie
pisze w nawiasie
irek
...
tzn. mała wzmianka , wiosłowanie ma byc bez ławki tylko w normalnym pochyle na ugiętych nogach , ruch podobny ale bez ławki [ gif. 4 ]
a nogi ze sztanga a nie suwnica to jest gif 1.
żołnierskie pokazał kolega wyżej
jakby co to pytaj
narqua
a nogi ze sztanga a nie suwnica to jest gif 1.
żołnierskie pokazał kolega wyżej
jakby co to pytaj
narqua
To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/
...
A czy te przysiady i wiosłowanie nie nadwyrężają kręgosłupa? Mam z nim lekkie problemy (skolioza).
...
no to to zmienia całą postac rzeczy , szkoda rze nie powiedziałes na początku , w takim razie , wyciskanie na płaskiej pozostaw tak jak jest , wiosłowanie zrób na ławce tak jak pisałeś wcześniej , zamiast przysiadów zrób wyciskanie nogami na suwnicy [ tak prawde mówiąc to ten twój wybór pierwszy czyli przysiady na suwnicy był o wiele bardziej obciażający i nadwyrężający dla kręgosłupa niż normalne przysiady ] , wyciskanie zołnierskie , zastąp wyciskaniemi siedząc zza karku [ najlepiej jak byś to robił na ławce z oparciem , tak żebyś sie mógł oprzeć - ale nie nachylając do tyłu , tylko zachowując kąt 90 stopni , wyprostowany itd.
to chyba tyle
jakby co to pytaj
to chyba tyle
jakby co to pytaj
To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/
...
Tylko jest jeden problem, bo jesli miales na mysli mówiąc o wyciskaniu nóg na suwnicy http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#l5 , to nie mam takiego przyżądu na siłowni (jest ona dość uboga w sprzęt). Pisząc o wyciskaniemu siedząc zza karku chodziło Ci o http://www.kulturystyka.pl/atlas/klatka.htm#14 ? Bowiem nie widze w atlasie żadnego innego wyciskania siedząc.
BTW: Czy będąc na siłowni powinienem ćwiczyć tylko to co podałeś, czy moge sobie dorzuć też coś tak o?
BTW: Czy będąc na siłowni powinienem ćwiczyć tylko to co podałeś, czy moge sobie dorzuć też coś tak o?
...
nie miałem na mysli ćwiczenie "7.WYPYCHANIE CIĘŻARU NA SUWNICY(MASZYNIE):" i w szczególności gif 7a z linku http://www.kulturystyka.pl/atlas/nogi.htm#l5
jesli chodzi o wyciskanie zza karku , to jest to ćwiczenie na barki a nie na klatke i chodziło mi o to ćwiczenie "2.Wyciskanie sztangi zza głowy(**):" w szczególności gif 4 z linku http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm
co do innych ćwiczeń to skup sie na tych 4 , jak zrobisz je uczciwie to w zupełności wystarczą na przećwiczenie całego ciała , poza tym jak cos dołożysz to biorac pod uwage 2 razy siłownie i 3 razy karate to się zaj...esz a delikatnie mówiąc przetrenujesz , dlatego skup sie tylko na tych co ci napisałem
jakby co to pytaj
narqua
jesli chodzi o wyciskanie zza karku , to jest to ćwiczenie na barki a nie na klatke i chodziło mi o to ćwiczenie "2.Wyciskanie sztangi zza głowy(**):" w szczególności gif 4 z linku http://www.kulturystyka.pl/atlas/naramienne.htm
co do innych ćwiczeń to skup sie na tych 4 , jak zrobisz je uczciwie to w zupełności wystarczą na przećwiczenie całego ciała , poza tym jak cos dołożysz to biorac pod uwage 2 razy siłownie i 3 razy karate to się zaj...esz a delikatnie mówiąc przetrenujesz , dlatego skup sie tylko na tych co ci napisałem
jakby co to pytaj
narqua
To live forever is a fantasy
To die tomorrow is reality
- = - = -
zaczynasz ? wejdź tutaj koniecznie http://www.sfd.pl/temat153141/
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!