SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pytanie o rozciaganie nog na maszynie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie . Mam taka maszyne do rozciagania nog na ktorej sie siada i rozkreca nogi , tylko chcialbym wiedziec jak sie na tym rozciagac zeby sobie krzywdy nie zrobic i zrobic jak najlepszy rezultat . Poprosze o szczegolowy opis jesli sie ktos na tym zna .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65565
podstawa to pożądna rozgrzewka
np około 10-15 min biegania<przy okazji skipy>, kręcenie biodrami, przysiady, pajacyki, itp
nie przechodz odrazu do rozciągania na przyżądzie tylko zrób serie np wykroków, skłonów, na złączonych stopach i na duźym rozstawie nóg, wykonaj jeszcze kilka ćwiczeń na rozciągnięcie mięśni a dopiero przejdz na przyżąd, zapamiętaj że podstawą musi być solidna rozgrzewka.
jak będziesz sie rozciągał na przyżądzie to musisz uważać na to żeby sobie czegoś na naderwać<a z tym akurat łatwo> tzn musisz czuć leki bół ale ból ale niezamocno, rób wszystko powoli, nic na siłe, i uważaj

btw: to moim zdaniem rozciągać się tradycyjnym sposobem poniewaz takie przyżądy bardzo obciązają stawy<kolanowy> i dużo łątwiej o kontuzje

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
kwas moim zdaniem bardziej obciazone sa stawy podczas normalnego rozciagania
zreszta zalezy od maszyny jak jest skonstruowana

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 65565
to zależy jakie ćwiczenia bo np siad płotkarski bardziej niż inne rozwala stawy i tak jak piszesz jaka maszyna

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Jeśli maszyna stabilizuje stawy kolanowe to jest akurat bezpieczniejsza niż rozciąganie się tradycyjnie, a już nie daj Bóg na stojąco

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38587
A na stojaka wykańcza się stawy?
...
Napisał(a)
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 34575 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 195972
Tak.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
A można taką maszynę jakoś samemu zrobić? I jeśli tak, to czy ćwiczenia na takiej maszynie byłyby bezpieczne?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 40 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 47331
da sie zrobic bo kolega z klubu jesli dobrze pamietam cos takiego sobie zrobil

podejrzewam ze powinna byc bezpieczna jesli tylko dobre wymiary bedzie miala

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak będe miał trochę czasu to pomyśle nad tym
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oglądaliście to na discovery travel??

Następny temat

Wakacyjne treningi w Wawie

electro
Polecane artykuły