Hallo.
Oto schemat mojego treningu:
Poniedzialek
barki, 4-10-3 (tzn. 4 cwiczenia, 10 powtorzen w 3 seriach)
Wtorek
plecy, 4-10-3
triceps 3-10-3
Czwartek
nogi, 5-10-4
Piatek
klatka, 1-10-4 + 3-10-3
Biceps, 3-10-3
Brzuch cwicze oddzielnie, w poniedzialek, czwartek i piatek.
Oto problem: do poniedzialkowego treningu chcialbym dolozyc jeszcze jedna grupe miesniowa. Co bedzie, biorac pod uwage powyzszy schemat, ktory sprawdza sie dla mnie i ktorego nie chcialbym zmieniac, najodpowiedniejsze?
Oto schemat mojego treningu:
Poniedzialek
barki, 4-10-3 (tzn. 4 cwiczenia, 10 powtorzen w 3 seriach)
Wtorek
plecy, 4-10-3
triceps 3-10-3
Czwartek
nogi, 5-10-4
Piatek
klatka, 1-10-4 + 3-10-3
Biceps, 3-10-3
Brzuch cwicze oddzielnie, w poniedzialek, czwartek i piatek.
Oto problem: do poniedzialkowego treningu chcialbym dolozyc jeszcze jedna grupe miesniowa. Co bedzie, biorac pod uwage powyzszy schemat, ktory sprawdza sie dla mnie i ktorego nie chcialbym zmieniac, najodpowiedniejsze?
Krzysztof Piekarz