SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co i jak z tym treningiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
mogłeś edytować, w postach do treninngu cyklicznego masz do wyboru kilka planów treningowych by Michail zobacz sobie np tutaj https://www.sfd.pl/temat105065/

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-06-22 11:18:35

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31266
Dobra, sory jeszcze raz

A więc na początku tak, trening 3 razy w tyg. pon.śr.pt. Wybrałem wariant ze na kazdym stanowisk trenuje przez 30 sekund, po tym jest przerwa 90sek. co pozwoli mi przygotować następne stanowisko(nie mam za bardzo możliwości przygotowania wszystkiego i zeby nikt mi tego nie zajoł)a więc tak:

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach(brzuch) bez zmian(jakieś 30 powtórzeń)
z uwagi na to ze za mało mi brzucha dorzucam brzuszki na ławce śkośnej, 30 powt (jako jedna sesja)
3.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie(czworogłowe ud)
4.Uginanie nóg w lezeniu przodem na maszynie
5.Wzciskanie sztangielek na skosie.
6.Za malo mi tej klaty, to dorzucam kryzowanie linek na wyciagu, rozpietki
7.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu
8.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie
9.Przyciaganie drążka wyciągu do klatki
10.Tutaj martwy ciag, tyle ze nie chcialbym na prostych nogach
11.Naprzemianstronne uginanie ramion na lawce skosnej
12.Pompki na poreczach
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31266
Onkelfaka nie chce mi sie tam w tym wszystkim rozczytywać. Michail niech oceni

nie dalem w tyz predramion i wspiec na palcach
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31266
znowu cos popieprzylem, oczywiscie po pompkach na poreczach jeszcze nadgarstki, numeracje popieprzylem.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
dobra to najpierw to poukładaj jak należy a potem wyślij, OK

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 397 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 7676
chcesz mieć dobry trening to się "rozczytaj"

trening.mafia.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 31266
Sory ze odświeżam, ale chciałem napisać że ten trening jest rzeżnicki na maksa, zrobiłem go dzisiaj poraz pierwszy i kużwa nie wiem co jest grane, ledwo co 2 obwody zrobiłem musze sie do tego przyzwyczajać czy jak?? bo jak bedzie tak dalej to pierdziele, normalnie takie ciśnienie mi sie robi podczas tego treningu ze mnie aż głowa boli, zrobiłem dzisiaj dokładnie taki trening:

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie-(czworogłowe ud),
3.Uginanie nóg w leżeniu przodem na maszynie-(dwugłowe ud),
4.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na skośnej ławce-(klatka),
5.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
6.Wyciskanie sztangi zza karku w siadzie-(naramienne),
7.Podciąganie drążka wyciągu do klatki w siadzie-(najszersze grzbietu),
8.Martwy ciąg na prostych nogach sztangą położoną na podwyższeniu-(proste grzbietu),
9.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
10.Pompki na poręczach-(tricepsy),
11.Uginanie i prostowanie nadgarstków ze sztangą w siadzie-(przedramiona),
12.Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach-(łydki).

Z jednej "stacji" do drugiej przechodziłem jak najszybciej tj, jakieś 20 sekund

Normalnie wcale sie nie spociłem też
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29715
za niedługo sie przyzwyczaisz
i co trening wcale nie taki dla początkujących

Zmieniony przez - Onkelfaka w dniu 2004-07-02 22:14:08

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2 razy w tygodniu

Następny temat

Ma to jakąs różnice ???

electro
Polecane artykuły