Szacuny
0
Napisanych postów
263
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
8028
Przed chwila na polsacie leciala taka reklama ( nie obejrzalem jej calej, pisze to co zapamietalem ) "konfrontacja sztuk walki 10 lipca w polsacie" chyba po 22:00. W tle pokazywali najpierw goscia w kimonie a potem zawodnika MT. Czyzby VT w TV ??? Jesli ktos wie wiecej, niech pisze!
Zmieniony przez - Cassidy w dniu 2004-07-02 14:42:42
Swiat jest coraz dziwniejszy - najlepszym raperem jest bialy, najlepszym golfista czarny a Niemcy sa przeciwko wojnie...
Szacuny
22
Napisanych postów
2071
Wiek
44 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
26544
przesz było mma
kurde załuje ze ignashow tak szybko rozwalił tego wrestlera. Chialem zobaczyc jak sie "red scorpion" walczyc w parterze nauczył no ale jak mu dali takiego leszcza którego w 5 sekund rozwalil to sory