witam.
wracam na siłownie po1,5 przerwie spadki mam jak ch...
powiedzcie mi czy dobrze myśle.
jak sie robi ogólnorozwojówke to w jednym dniu jest trenowana
każda partia mięśni po 2 czy po4serie maxpowtórzeń stosujemy
stosujemy progresje przerwy między seriami do 1minuty..
powiedzcie czy dobrze bojuż zabardzo nie pamętam..
pozdro.
wracam na siłownie po1,5 przerwie spadki mam jak ch...
powiedzcie mi czy dobrze myśle.
jak sie robi ogólnorozwojówke to w jednym dniu jest trenowana
każda partia mięśni po 2 czy po4serie maxpowtórzeń stosujemy
stosujemy progresje przerwy między seriami do 1minuty..
powiedzcie czy dobrze bojuż zabardzo nie pamętam..
pozdro.
Krzysztof Piekarz