Witam. Planuje za lada moment zacząć redukcję. Nie bawiłem się nigdy spalaczami. Chciałbym coś słabszego ale wszystko jest z kofeina i do codziennego użytku. Ale kofeiny nie biorę itp kawy nie pije i chciałbym np. spalaczy tylko przed treningiem brać i przed cardio. A w dni bez treningów bez spalacza, czy to ma sens? Noe chcę ładować spalacza z dawką np 200 mg kofeiny bez treningu.
Siła jest bogiem, trening nałogiem, rzeźba zabawą a masa podstawą...
Krzysztof Piekarz
