SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Serwatka Białkowa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
Moglibyscie mi napisac wszystko co wiecie na temat Serwatki Bialkowej bo szukalem tego w necie lecz jest tego naprawde nie wiele zaledwie 5 stron . Prosze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 43847
białko serwatkowe i serwatka to dwie rózne rzeczy
serwatka ma bardzo dużo laktozy i jest sprzedawana na allegro a jej głównym konsumentem jest Willhelm
btw. skorzystaj z wyszukiwarki

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
WaFeL!!!! o Ty!! konsument!! jaaaaa!! faktem jest że mam tego w szafie 5 worków... jak ktoś jest z częstochowy lub bedzie przejeżdzał to chętnie dam to w całości bo mi zaśmieca szafę...
a opis tego towaru masz tutaj:
https://www.sfd.pl/temat138655/
chyba sobie ten link wrzuce w opis żeby już nie szukać )

Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-06-11 21:41:34

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
Ja bralem bialko serwatkowe z allegro i za***iscie mnie wykopalo

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6519
Witaj Will.
hehe, również pochodzę z pod Jasnej Góry, spytam się jednego chudzielca, może bym go namówił na to...
Napisz ewentualnie ile chcesz monet za worek ??
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
źle mnie zrozumiałeś... ja to chę komuś dać a nie sprzedać...
heh i do tego jesteś tak stary jak ja a myślałem że jestem ostatnim dinozaurem na świecie



Zmieniony przez - WILLHELM w dniu 2004-06-12 10:27:59

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ta serwetka nie jest z Allegro poprostu moj koles ma ja od ludzi ktorzy zajmuja sie sprzedaza roznego rodzaju odzywek i koksu i poprostu ma mozliwosc dostania teg 2kg na sprubowanie za free i poprostu chcialbym sie dowiedziec co to tak naprawde jest bo w tej serwatce jest az 79,8 g białka. Jakie sa efekty brania tego ?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
Twoje pytanie jest w stylu:
chciałbym kupić samochód osobowy ale powiedzcie mi czy jest fajny
nikt nie jest w stanie ocenić produktu nie wiedząc o nim nic...

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
To chyba juz napisalem ci ze efekty sa za***iste. Bialko z allegro to ja mialem. Moje bylo 80 procentowe.

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
80% ?? a jaka cena??

Willhelm

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 20302
Te 80 procent bylo chyba po 25 albo 15 zl. juz nawet nie pamietam. Teraz biore 70-tke za 10zl bo nie moglem znalezc 80-tki. Efekty naprawde wypas, kreta to dupa z porownaniem do tego bialka przekonalem sie na swojej skorze .

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-glutamina czy peptyd

Następny temat

zma i gainer - jakie ?

electro
Polecane artykuły