SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Tauryna - dziwny smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1339
Hej. Kupilem taurune i ma waniliowy posmak - a jest czysta z wit C (mala dawka). Dlaczego? Nigdy takiego posmaku nie miala. Co to moze byc?


Zmieniony przez - darkmethod99 w dniu 8/17/2022 7:42:00 PM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243426
Witaj.
Może dodatek witaminy C sprawia że ma taki a nie inny posmak jednak osobiście również nie spotkałem się z tym aby produkty będące Mono preparatem były smakowe. Oczywiście inna kwestia tutaj na przykład kreatyny, Czy beta alaniny jednak suplementy taki jak tauryna, czy Gaba, a nawet l-tyrozyna jakoś zazwyczaj występują w formie neutralnej nie smakowej. Pytanie więc do ciebie co kupiłeś za produkty jakiej firmie, oraz z jakiego źródła kupowałeś być może po prostu produkt jest czymś delikatnie zanieczyszczony, Mam tutaj na myśli komponent smakowy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1339
Kupilem tauryne z SFD. Od roku kupuje i nigdy czegos takiego nie bylo... sam nie wiem juz. Raczej nie ma co sie chyba martwic, ze w puszce jest cos innego?
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14705 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 403242
Raczej bym się nie przejmował

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12166 Napisanych postów 162293 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243426
mozesz z ciekawosci napisac do sklepu/w dziale BOK SKLEP SFD, zawsze rzucą okiem w razie czego na partie jaka wyszla czy wszystko jest oki. Druga sprawa smak bywa mocno subiektywnym odczuciem. Tez spotkalem sie z osobami dla ktorych czysty monohydrat jest gorzkawy w smaku, a dla mnie po prostu smakuje jakbym nasypal sobie piachu do buzi%) czyli w sumie czuc jedynie konsystencje sypka, ale nie ma zadnego konkretnego wyczuwalnego smaku. Za to np. beta-alanina bezsmakowa ma dla mnie posmak slodkiego.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6375 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Nigdy nie spotkałem się z tym, żeby tauryna w naturalnej postaci smakowała wanilią. Różne rzeczy jednak już słyszałem w kwestiach smaku, a w tym kierunku raczej nie ma sensu dyskutować. To co dla jednej osoby smakuje wanilią, dla innej nie ma żadnego smaku. Dla jednego jest nie do wypicia, a inny pije ze smakiem. Każdy z nas ma inne odczucia i preferencje smakowe. Z tego też względu podchodzę do tego z dystansem. Jeżeli jesteś zaniepokojony, to najlepiej będzie napisać do producenta, czy jest to normalne.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa - jaką wybrać?

Następny temat

Sport Definiton That's the whey oraz izolat - opinie

electro
Polecane artykuły