SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta w szkole - co jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2938

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

Mężczyzna

Cel

Zwiększenie masy ciała

Waga

65

Wzrost

190

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wstaję około 5:10, cały dzień na nogach, aktywnie spędzony, dużo chodzenia

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Sporadycznie piłka nożna, staż na siłowni brak, brak dodatkowych sprzętów

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Nie stosowałem nigdy wcześniej żadnej sprecyzowanej diety

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Brak przeciwwskazań

Stosowana lub planowana suplementacja

Odżywka białkowa- zamówiona
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2387 Napisanych postów 4131 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 130088
Ile ludzi tyle zdań xd , ja czas liceum to latałem z pudłami i dosłownie lałem na to czy ktoś patrzy czy nie , a oczywiście że się patrzyli i zaglądali z daleka co on wcina. No ale chyba robisz to dla siebie a nie dla kogoś więc co nas interesuje czy ktoś patrzy czy nie. Kanapki oczywiście zawsze spoko bo można dużo dodatków dodać , sam indyka potrafię wrzucić i jakieś warzywko
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 1886 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23353
gnidusek
Ile ludzi tyle zdań xd , ja czas liceum to latałem z pudłami i dosłownie lałem na to czy ktoś patrzy czy nie , a oczywiście że się patrzyli i zaglądali z daleka co on wcina. No ale chyba robisz to dla siebie a nie dla kogoś więc co nas interesuje czy ktoś patrzy czy nie. Kanapki oczywiście zawsze spoko bo można dużo dodatków dodać , sam indyka potrafię wrzucić i jakieś warzywko

Otoz to j**ac co myślą inni robisz to dla siebie
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6374 Napisanych postów 79319 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774967
Również nigdy nie miałem z tym problemu i brałem w pojemnikach, to na co miałem ochotę danego dnia. Wiadomo, że posiłek typowo obiadowy na zimno nie smakuje jakoś specjalnie dobrze, więc dużo lepiej sprawdzają się omlety na słodko, wytrawnie, płatki owsiane z dodatkami, koktajle, czy wspomniane kanapki. Nawiązując do tych ostatnich, to je również zawsze brałem w pojemniku, żeby się nie rozwaliły w plecaku/torbie. Jedyny problem jaki zawsze miałem, to nie jakaś presją innych osób, a miejsce w plecaku, żeby zmieścić dwa posiłki, jakieś warzywa/surówkę.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny [89kg]

Następny temat

Jak dopasować nadwyżkę kaloryczną na masie??

electro
Polecane artykuły