SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka masa po tych odrzywkach ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
malo wazna jest waga, wazna jest sylwetka. choc jedno i drugie jako tako ida w parze. tylko czasem jest tak ze 90-kilowy drag ma w lapie 45, tylko 1/2 z tego to tluszcz. to wtedy sry~~
do autora posta: poczytaj o tym, jak masz co brac i wcinaj. sam zobaczysz co na ciebie i jak dziala. i sklanialbym sie tutaj do wypowiedzi wilhelma, ze efekty bedziesz mial marne. po pierwsze musisz wcinac duzo normalnego, SENSOWNEGO jedzenia (czyt. poczytaj i uloz sobie diete). po drugie - jestes mlody i jeszcze rosniesz, znaczy sie dopiero sie rozwijasz. moze sie okazac ze genetyka zrobi ci taki psikus, ze nagle walniesz o 20 kilo w gore sam z siebie, o ile bedziesz porzadnie jadl. pozatym jak ciezko ci przytyc z uwagi na gigametabolizm, to laduj w siebie gainery, jesli chcesz korzystac z odzywek. powinno ci troche pomoc. pozatym, jak pisali poprzednicy, jest wiele czynnikow od ktorych zalezy twoja masa.

czasem ludzie zadaja pytania w stylu - czy jak kupie sobie lamborghini diablo i 100 litrow paliwa, to wygram wyscig. najpierw musisz zdobyc wiedze teoretyczna (prawo jazdy), potem nauczyc sie jezdzic maluchem, potem licencja rajdowa, potem dopiero dobry samochod, warsztat. lata praktyki za kolkiem dopiero sprawia, ze zaczniesz wygrywac. to tylko tak obrazowo, moze da ci do myslenia :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak zgadzam sie z przedmówca ...ale nie mysle tu o kolesiu który wazy 90 kg i ma wieeelki mięsien piwny ..rozumiesz ...tylko o tym ..ze kolega faktycznie musiał bardzo nie systematycznie cwiczyć ...skoro nic mu nie poszo w góre przez te dwa lata ...ale powodzenia mu życze szczerze w dalszych postepach w tym sporcie :) Pozdrawiam i nareczka ...:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 484
Suple w tym wieku to chyba przesada... poczekaj z dwa lata az przestaniesz rosnac, w tym czasie pozadnie jedzac (jakas dieta ofcors) i trenujac regularnie a dopiero po tem mysl o suplach.

~:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5767
Jak dla mnie kasa wyrzucona w bloto, w******li pewnie wszystko naraz i***** z tego bedzie, nie ma czego rzezbic w jego przypadku, otlusci sie i tyle.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
no dobra panowie, ale skoro juz kupił to moze powiedzcie mu jak to dawkowac ...moze chlopak sie opamięta i zacznie cwiczyć regularnie :)
Ale jesli zrobil jak zrobil to warto mu powiedziec jak to ma brac i niech wsuwa niz zeby to wywalił do smietnika nie ?
No to nareczka !
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 433 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5767
ja JEGO miejscu sprzedalbym wszystko oprocz gainerow.

http://www.pajacyk.pl <- wlaz i klikaj :) to nic nie kosztuje

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
sugerujesz ze zadnen z nich nic mu nie da ? Zdrugiej strony nie wiem poco HMB kupił ...to jest antykatablik nie ? ALe z tym sprzedaniem wszystkiego to tez wsumie niezl pomysl...Kolego jedz narazie poprostu gainery i bialka ...a wszystko inne - jak ci juz radzili - zostaw na potem, duuuzo potem, po gainerach/bialkach bedziesz mial niezle przyrosty, wiec Ci narazie starczy, i dieta tez bardzo wazna - tak naprawde najważniejsza na równi z treningiem :) No to nareczka!
Pozdro.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...sprzedaniem wszystkiego oprócz gainerów :) I jak juz to sprzedasz to jeśli Ci fundusze pozwolą to dokup sobie biaklka jakiegos i poczytaj dokłądnie o dawkowaniu. ty tyle - powodzenia i nareczka!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec Cyklu na Kretce z Vitalmaxa - Rezultaty

Następny temat

Kretka+Tauryna+Gainer+Białko

electro
Polecane artykuły