SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaka masa po tych odrzywkach ????

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema mam 15 lat skonczone waga 53kg wzrost 170cm cwicze na siłowni juz 2 lata jadłem juz wczesniej odzywki ale w niewielkich ilośćiach teraz kupiłem sobie odrzywki z firmy HITEC takie jak
1)KTP CREATINE 200tab
2)HMB 90tab
3)VANADYL 90tab
4)ULTRA AMINO WHEY 1800 125tab
5)GLUCOSAMIN 60tab
6)SUPER MASS 1kg
7)SUPER GAIN 4100 1,5kg -- to jest z firmy MLO
8)DIBENCOZIDE MAGNUM 50tab-- to jest z firmy MEGABOL-- niestety ja ten proszek ze wszystkich tabletek mam przesypany do jednego hermola i bende musiał to jeść łyzką :((
No i teraz pytanie ile po tym wszystkim mógłbym przytyć i ile mogło by pujsc w łape cm --- oczywiscie bende to jadł wszystko razem mieszając :)Z góry dzięki za odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...sprzedaniem wszystkiego oprócz gainerów :) I jak juz to sprzedasz to jeśli Ci fundusze pozwolą to dokup sobie biaklka jakiegos i poczytaj dokłądnie o dawkowaniu. ty tyle - powodzenia i nareczka!
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 51 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 40909
1)KTP CREATINE 200tab - zależy od wielu czynników
2)HMB 90tab - 0 masy
3)VANADYL 90tab - 0 masy
4)ULTRA AMINO WHEY 1800 125tab - 0 masy
5)GLUCOSAMIN 60tab - 0 masy
6)SUPER MASS 1kg - hmm... mało tego
7)SUPER GAIN 4100 1,5kg -- to jest z firmy MLO - no chyba, że z tym to juz 2,5 kilo gainera... coś z tego będzie... ale niewiele...
resumując poczytaj troche o tych suplementach... dużo tego kupiłeś ale wynik może być marny... potrzebujesz odpowiedniej rozpiski stosowania tego stuffu wraz z właściwymi posiłkami, dobrym treningiem bo na tak zadane pytanie nie sposób odpowiedziec...

Willhelm

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...masz 15 lat, ćwiczysz dwa lata i wazysz 53 kilo ?? nie obraź sie stary ale jak Ty ćwiczysz ...raz w miesiącu ?!
Pozdrówka...

...Mits Kawashima - jego uczeń - Arnold Schwarzenegger...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10118
No to spierd.oliłes z Dibencozide Magnum, czytałem ( sam sobie tez poczytaj ), ze reaguje ono na swiatło i staje sie bezuzyteczne. Dlatego trzymane jest w kapsułakach zrobionych z czegos co nie jest polprzezroczyste. Poczytaj a zobaczysz ze mam racje, teraz to moze to wypier.dolic do smietnika. 15 lat, a odzywki takie jak HMB, Kretka, Vanadyl ?!?! Do kuchni młody, a wczesniej ułoz sobie diete
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
...2 lata i to jeszcze na odzywkach ...i 53 kilo ...sorry stary ale w głowie mi sie to zmieścić nie chce ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5282
KUL a ile on ma ważyć?? 90 a może 100, widze że jestes zwolennikiem ulanych spaślaków wpierdlalających koksy

..........

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
słuchaj... nie, zle mnie zrozumiales ...ale dwa lata na ozywkach ...to przynajmniej powinno byc PRZYNAJMNIEJ te 10-15 kilo masy no nie ? To ile on wazyl mając 13-14 lat ...35 kg ???? Podobno na jednym cylku kreatyny mozna przytyc 5 kg ...prawda ? a ten cykl trwa 6 tyg ...a ja wcale nie jestem zwolennikiem zadnych koksow , nie pieprz takich głupot...dobra panowie kto jeszcze uwaza ze nasz kolega powinien wazyc po tych 2 latach - na odzywkach zaznaczam - dużo wiecej niz teraz ?? ...
Pozdrówka...a Ty kolego ćwicz i rosnij dalej ...zycze Ci tego ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10118
Ja w ogole mam zlewww z tego, ze kolo w tym wieku wpiepr.zał odżywki. Smiech na sali, panowi, badzmy powazni
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko wiem rozumiem was 2 lata ale co ja za to moge cwicze 5 razy w tygodniu no nie systematycznie ale cwicze i prosze was tylko o to abyscie mi odpowiedzieli ile po tych wszystkich odzywkach moge przytyć bo juz jest za puzno ja juz je kupiłem leżą w szafie i czekają na mnie:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10118
To wszystko zalezy od diety, treningu, regeneracji, organizmu i jeszcze 10000 innych czynników. Nie mozna tak okreslic z gory, uwierz mi
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 808 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5282
wg mnie niech sobie waży i 40 kilo, ważne ile ja waże a reszta mi wisi, kazdy ma inne predyspozycje genetyczne u mnie nie jest z tym najgorzej i to mnie cieszy pozdrowienia dla wszystkich i troche więcej luzu panowie

..........

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koniec Cyklu na Kretce z Vitalmaxa - Rezultaty

Następny temat

Kretka+Tauryna+Gainer+Białko

electro
Polecane artykuły