Szacuny
1
Napisanych postów
94
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2439
Witam wszystkich. Od 3 miesięcy zaczełem ćwiczyć na siłowni i zauważyłem że dość mocno mam krzywą klate plan terenigowy układał mi trener przed kiedy nie ćwiczyłem miałem też problem ze klatką piersiową była krzywa ale nie było to tak widoczne bo przed maja waga była 57kg przy wzroście 185cm więc byłem strasznie chudy w tej chwili jak waga poszła w górę do 69kg to wada klatki bardziej zrobiła się widoczna pytałem trenera i trener twierdzi żeby nabrać masy i to samo się niby powinno wyrównać lub może być wada pleców jeśli nie to później zostaje fizjoterapeuta a narazie ćwiczyć i robić masę . Czy wktycznie to samo się wyrówna i narazie poczekać z fizjoterapeutą?
Szacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
jak nabierzesz masy zobaczysz jak się ukształtuje, widocznie masz takie przyczepy, nie kazdy ma symetryczną klatkę piersiową tak samo jak równe kratki na brzuchu
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
Szacuny
1
Napisanych postów
94
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2439
Do lekarza się dostać to teraz jest niestety ciężko tylko na telefon.
Jeśli chodzi o skoliozę to rozumiem kręgosłup jest krzwy i niby A umnie akurat kręgosłup jak na zdjęciu mam prosty raczej. Kiedyś co jedynie lekarza rodziny niby stwierdził że jedna łopatka jest wyżej a druga niżej ale nic z tym kazał nie robić bo niby wada nie jest mocna ale to było z 10lat temu.
Najwyżej narazie robię masę jak klatka piersiowa będzie się robić krzywa bardziej to najwyżej przejdę do fizjoterapety bo będzie szybciej.
Szacuny
1
Napisanych postów
94
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2439
Tak jak w temacie krzywa klata. Jak już pisałem jakiś czas temu mam problem z klata prostu jest krzywa myślałem że trochę się wyprostuje ale niestety jak dla mnie to widać coraz gorzej jak byłem chudy to nie było tego prostu widać , fizjoterapeuta nie pocieszył a bardziej dobił bo nie mam wady bo prawdopodobnie to wina mięśni może miał ktoś taki problem i udało wyprostować?
Szacuny
1
Napisanych postów
94
Wiek
31 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2439
Tak jak w temacie krzywa klata. Jak już pisałem jakiś czas temu mam problem z klata prostu jest krzywa myślałem że trochę się wyprostuje ale niestety jak dla mnie to widać coraz gorzej jak byłem chudy to nie było tego prostu widać , fizjoterapeuta nie pocieszył a bardziej dobił bo nie mam wady bo prawdopodobnie to wina mięśni może miał ktoś taki problem i udało wyprostować?
Szacuny
17819
Napisanych postów
133470
Wiek
42 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
1467379
co do klatki to możliwe że masz przyczepy tak zbudowane i nie wyrównasz tego, tak samo na brzuchu jeden ma równa kratkę a inny ma te kostki przesunięte, bo tak ma przyczepy umocowane.
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.